Aktualności


 

03.12.2014

Oficjalna inauguracja

Dwumarkowy serwis w Olchowa k. Rzeszowa

W październiku Eurocomplex Trucks po raz kolejny zainaugurował swoją działalność w Olchowej koło Rzeszowa. Po raz drugi, bowiem od trzech lat działa tutaj autoryzowany serwis Renault Trucks. W maju br. firma uzyskała w tej lokalizacji autoryzację Volvo Trucks.

Punkt serwisu i sprzedaży Eurocomplex Trucks Rzeszów w Olchowej należy do spółki Eurocomplex Trucks, która istnieje na rynku od 1997 roku. Oddział w Olchowej posiada teraz autoryzację Renault Trucks i Volvo Trucks.

Zgromadzonych licznie gości powitał Prezes Eurocomplex Trucks Marian Kołodziejczyk.  - Dynamiczne zmiany, które nastąpiły na rynku spowodowały, że witam tu nie tylko klientów Renault Trucks, ale i klientów Volvo Trucks. Jesteśmy na rynku już od 18 lat. Ostatnie dwudziestolecie to zmienna koniunktura w branży transportowej, a jak widać tutaj dajemy sobie radę i Państwo i my i myślę, że tak będzie dalej. Staramy się wsłuchiwać w oczekiwania naszych klientów, rozumieć ich potrzeby i dostarczać narzędzia do prowadzenia zyskownego biznesu w tak nietypowych czasach. Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować szefostwu Volvo Group Trucks Poland za okazane zaufanie i powierzenie serwisu marki Volvo Trucks w Olchowej firmie Eurocomplex Trucks.

- Firma Eurocomplex Trucks jest bez wątpienia partnerem, który zapewni naszym klientom obu marek w rejonie Podkarpacia obsługę na najwyższym poziomie. Lokalizacja tego punktu sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych obu marek podkreśla znaczenie regionu południowo – wschodniej Polski na transportowej  mapie Polski, powiedziała Małgorzata Kulis. - Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli polegać na naszych produktach i prowadzić dochodową działalność transportową. Bowiem pojazd ciężarowy to narzędzie pracy, które musi przynosić zysk. A nasze produkty takie właśnie są: oszczędne, niezawodne, do tego wygodne i pożądane przez kierowców. Z Podkarpacia wywodzi się finalista tegorocznej światowej edycji konkursu Optifuel Challenge Paweł Bucior z firmy Styropianex. To znak, że tutaj ludzie wiedzą jak prowadzić działalność transportową, aby przynosiła jak największe korzyści – podsumowała Małgorzata Kulis.

W symbolicznym przecięciu niebiesko-czerwonych wstęg udział wzięli także najważniejsi aktorzy tego obiektu: wspólwałściciele Eurocomplex Trucks – Andrzej Kapuściński i Andrzej Głowa, szef serwisu Mariusz Czarnota, przedstawiciele handlowi Renault Trucks: Dariusz Boligłowa i Arkadiusz Środoń oraz Volvo Trucks: Dariusz Strojek. Na scenie nie zabrakło dyrektor sprzedaży VFS Usługi Finansowe Polska Ewy Jezierskiej.

Serwis Eurocomplex Olchowa zajmuje powierzchnię 945 m2, na którą składają się trzy przejazdowe stanowiska naprawcze dla zestawów (6 stanowisk dla ciągników), myjnia technologiczna, zespołownia, część biurowa oraz magazynowa. Serwis świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Dane teleadresowe:

Oddział RZESZÓW
Eurocomplex Trucks Sp. z o.o.
Olchowa 211 D
39-120 Sędziszów Małopolski 
tel.:   +4817 22 12 630
fax:   +4817 22 10 023
biurorzeszow@eurocomplex-trucks.com.pl
sprzedaż części: 17 22 12 630
samochody nowe i używane : +48 17 22 12 640, +48 601 96 88 97, +48 669 99 66 13

Aktualnie sieć serwisowa Volvo Group Trucks Poland liczy 56 autoryzowanych punktów serwisowych, z czego 32 są dostępne dla klientów Volvo oraz 38 dla klientów Renault Trucks.

Więcej informacji:

Katarzyna Pawluś-Lech – Marketing i PR Renault Trucks Poland

+48 601 337 915, +48 22 533 02 58
katarzyna.pawlus@renault-trucks.com

Więcej informacji