COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


09.11.2015

Przygotuj się do zimy

PAKIETY ZIMOWE 2015

Sprawny układ hamulcowy, właściwie funkcjonujący układ AdBlue i paliwowy a także sprawne ogrzewanie postojowe – to priorytety służące zapewnieniu Twojego bezpieczeństwa na drodze, w trudnych zimowych warunkach. Jak co roku autoryzowane serwisy Renault Trucks przygotują Twój pojazd do zimy. W specjalnej, zimowej ofercie – obok wyżej wymienionych tematów, proponujemy inne, równie atrakcyjne pakiety.

Wśród pakietowych hitów są także: akumulatory oraz pióra wycieraczek - z wysokiej jakości płynem do spryskiwaczy z technologią Nano-cząsteczek.

Z dbałości o zdrowie i komfort pracy kierowcy przygotowano pakiety na wymianę filtra nawiewu kabiny.

Zapoznaj się z nasza ofertą na zimę 2015/2016