COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

25.09.2018

Renault Trucks Adventure 2019

Przeżyj przygodę życia!

Ruszyła kolejna edycja Renault Trucks Adventure.

Rok 2019 jest niezwykle ważny, Renault Trucks świętuje bowiem 125 lat historii na świecie i 25 lat historii w Polsce. To będzie niezwykły jubileuszowy rok, dlatego też realizujemy największe marzenie elitarnej grupy Podróżników Renault Trucks Adventure i po wyprawach na Czarny Ląd i do Ameryki Łacińskiej wyruszamy na drugą stronę globu na najbardziej odległy, niedostępny, a jednocześnie najmniejszy kontynent świata, jakim jest Australia.

Przeżyj przygodę życia, kupując pojazd Renault Trucks w limitowanej wersji Renault Trucks Adventure 2019, a jego czerwony koralowy metalizowany kolor jeszcze długo po powrocie będzie przypominał Ci serce Australii – Ayers Rock, Świętą Skałę Uluru.

Jeśli chcesz być częścią tej wielkiej przygody zapoznaj się z folderem promocyjnym, a o szczegóły pytaj przedstawicieli Renault Trucks Polska.

Regulamin promocji dostępny tutaj