Aktualności


 

23.12.2013

RENAULT TRUCKS D Z KABINĄ O SZEROKOŚCI 2 METRÓW

RENAULT TRUCKS D Z KABINĄ O SZEROKOŚCI 2 METRÓW

RENAULT TRUCKS WPROWADZA NA RYNEK NOWY POJAZD MIEJSKI: Renault Trucks D Z KABINĄ O SZEROKOŚCI 2 METRÓW

 

Renault Trucks poszerza swoją ofertę pojazdów transportu miejskiego, wprowadzając na rynek nowy model: Renault Trucks D z kabiną o szerokości 2 m, opracowany we współpracy z Nissan Motor Ltd. Pojazd jest dostępny w wariantach o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 7,5t, idealnie odpowiadając wymaganiom miejskiego transportu dystrybucyjnego o średnim tonażu.

Renault Trucks wprowadza na rynek kolejny nowy pojazd: Renault Trucks D z kabiną o szerokości 2 m, opracowany we współpracy z Nissan Motor Ltd, dostępny w konfiguracjach o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 7,5 t. Tym samym firma zaspokaja potrzeby wszystkich swoich klientów, oferując kompletną gamę pojazdów o DMC od 2,8 do 120 ton.

Model D 2 m idealnie odpowiada wymaganiom miejskiego transportu dystrybucyjnego o średnim tonażu: odznacza się niewielkimi wymiarami zewnętrznymi, posiada kabinę umieszczoną nad silnikiem, jest wyjątkowo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Wariant o DMC 7,5 t może być wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów.

Wnętrze kabiny zaprojektowano przede wszystkim z myślą o komforcie kierowcy. Zgrupowane na desce rozdzielczej elementy sterujące są łatwo dostępne. W przestronnej kabinie znajdują się liczne schowki, wydatnie zwiększające komfort pracy kierowcy.

Wygląd zewnętrzny Renault Trucks D 2 m odzwierciedla wszystkie istotne cechy tego pojazdu jako solidnego narzędzia roboczego. Narzędzia zaprojektowanego do efektywnej realizacji powierzanych mu zadań, przynoszącego dochód, niezawodnego, chroniącego interesy klienta i będącego powodem do dumy dla kierowców.