Aktualności


10.09.2014

RENAULT TRUCKS ZAPREZENTUJE NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ GAMĘ POJAZDÓW NA TARGACH IAA 2014

w Hanowerze od 25 września do 2 października

Renault Trucks zamierza zaprezentować najpełniejszą i najnowocześniejszą gamę pojazdów na rynku w trakcie Targów IAA 2014, w Hanowerze od 25 września do 2 października. Pojazdy, począwszy od nowego Renault Master (2,8 tony) a skończywszy na Renault Trucks K (120 ton DMCZ), które charakteryzuje skuteczność, rentowność i wytrzymałość, zostaną wystawione w hali 17, na stoisku A05.

Od 25 września do 2 października 2014 roku, Renault Trucks zaprezentuje na Targach IAA całą gamę kompletnie odnowionych w 2013 roku pojazdów roku, której założeniem jest dostarczenie klientom doskonałego narzędzia, które zapewni im zysk.

Renault Trucks zaprezentuje na swoim stoisku rozwiązania pozwalające zmniejszać zużycie paliwa i zwiększać rentowność pojazdów: design pojazdów, system zarządzania flotą Optifleet, szkolenia z ekonomicznej jazdy i OptiTrack, czyli system pozwalający pojazdowi budowlanemu chwilowo zwiększyć mobilność z zachowaniem niskiego zużycia paliwa, jak w pojeździe szosowym.

Renault Trucks zaprezentuje również na swoim stoisku pojazd koncepcyjny, wyposażony w rozwiązania umożliwiające dalsze zmniejszanie zużycia paliwa w przyszłości.

Prezentowane pojazdy: