COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

15.12.2014

ESHOP: PROMOCJE SWIATECZNE !

Podaruj prezenty Renault Trucks na Święta

Od 1 grudnia 2014 roku, sklep internetowy Renault Trucks oferuje kalendarz adwentowy do zakupów zrealizowanych pod koniec roku. Sprawdzaj dostępność nowych ofert każdego dnia aż do Wigilii. Kampania reklamowa będzie kontynuowana do 10 stycznia 2015 roku lub do wyczerpania zapasów. W ofercie mogą również znaleźć się sztandarowe produkty marki lub Twoje ulubione artykuły. Są tutaj również dostępne i oczekiwane z niecierpliwością modele pojazdów nowej gamy. Będą sprzedawane w dwóch rozmiarach: w skali 1:24 lub 1:43.

Poznaj promocje świąteczne na stronie: https://www.eshop.renault-trucks.com

Sklep internetowy Renault Trucks oferuje różne produkty z homologacją Renault Trucks. Te produkty podzielono na 3 kategorie: Expert, Life i Essence. Sklep internetowy oferuje ubrania męskie, damskie, dziecięce, modele pojazdów oraz szeroką gamę akcesoriów (torby, breloczki, zegarki itp.). Volvo Merchandise Corporation jest oficjalnym partnerem / dostawcą produktów Renault Trucks.