Wydarzenie

Tytuł "Dealer of the Year 2022" przyznany Tandem Trucks Katowice!

dealer_of_the_year_tandem_trucks
Zaszczytny tytuł "Dealer of the Year 2022" został przyznany autoryzowanemu serwisowi Tandem Trucks Katowice.

Tandem Trucks Katowice z zaszczytnym tytułem Dealer of the Year 2022!

16 czerwca 2023 podczas Kick offu Renault Trucks Polska ogłoszono zwycięzcę prestiżowego konkursu Dealer of the Year 2022 w Polsce!

 

dealer_of_the_year_tandem_trucks1

od lewej: Daniel Myszka Kierownik Serwisu Tandem Trucks Katowice, Karol Gruszka Vice Prezes Tandem Trucks, Krzysztof Majcherek, Prezes Tandem Trucks

Tytuł dla najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis TANDEM TRUCKS KATOWICE.

TANDEM TRUCKS to wielooddziałowa firma dealerska, która współpracę z Renault Trucks, właśnie w Katowicach, rozpoczęła w 1994 roku. Poza lokalizacją w Katowicach, firma prowadzi działalność w Kielcach orz Mikołowie! W trzech punktach prowadzących autoryzowany serwis oraz sprzedaż pojazdów Renault Trucks - zatrudnionych jest 80 osób.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od 10 lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą, a kolejnymi miejscami są niewielkie. W edycji 2022 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2022 wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2022. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks rok do roku, wzrost sprzedaży kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, penetracja w sprzedaży kontraktów do nowych pojazdów,  sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi oraz skuteczność działań w ramach Renault Trucks 24/7. 

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2022” zdobył serwis TANDEM TRUCKS KATOWICE! 

Nagrodę z rąk: Valery Muyard Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej, Marcina Majaka, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Nowych, Jacka Kurzawy, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Używanych odebrali: Krzysztof Majcherek, Prezes Zarządu Tandem Trucks i Karol Gruszka, Wiceprezes Zarządu Tandem Trucks.

Odbierając prestiżową nagrodę Krzysztof Majcherek podkreślił, że jest to nagroda całego zespołu serwisu Tandem Trucks. Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi oferowanej przez TANDEM TRUCKS! Dzięki takim serwisom, jak TANDEM TRUCKS KATOWICE pojazdy mogą spełniać sprawnie swoje zadania transportowe, a ich właściciele mogą spokojnie zająć się działalnością transportową. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2024 roku. 

dealer_of_the_year_tandem_trucks2

Zespół Tandem Trucks z Przedstawicielami Zarządu Renault Trucks Polska  

Tytuł Dealer of the Year to nie jedyna nagroda przekazana Tandem Trucks tego wieczoru!

Tandem Trucks wygrał również w kategoriach Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2022 roku, Najlepszy Partner Biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych w 2022 roku, Największa sprzedaż pojazdów używanych w 2022 roku, Największa sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych w 2022 roku oraz Największa sprzedaż kontraktów serwisowych w 2022 rokuKick off Renault Trucks Polska 2023 wyłonił najlepszych w 2022 roku w zakresie sprzedaży pojazdów nowych, używanych, obsługi posprzedażnej i współpracy RTFS.

  • Prestiżowy tytuł Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych Renault Trucks w 2022 roku trafił po raz kolejny z rzędu do Eurocomplex Trucks. Eurocomplex Trucks wygrał również w kategoriach Najlepsza współpraca z RTFS

 

  • Nagrodę za Najwyższą efektywność w sprzedaży kontraktów serwisowych w 2022 roku otrzymał Intruck Radom.

 

Informacje dodatkowe: W ramach prowadzonej działalności TANDEM TRUCKS KATOWICE, zajmuje się sprzedażą nowych i używanych pojazdów ciężarowych, pełną obsługą serwisową oraz  blacharsko-lakierniczą. Na budynek warsztatu (powierzchnia użytkowa ok. 1900 m²) składa się halą napraw z 16 stanowiskami naprawy, dwupoziomowy magazyn części zamiennych, komfortowe biuro obsługi klienta oraz poczekalnia dedykowana dla oczekujących na naprawę. Duży, asfaltowy plac (28 000 m²) pozwala na wygodne i bezpieczne parkowanie największych zestawów ciężarowych.  

Oddział TANDEM TRUCKS KATOWICE

ul. Tartaczna 6, 40-749 Katowice

Godziny pracy serwisu:

od poniedziałek do piątku 8:00 – 17:00, sobota 8:00 – 14:00

 

Aktualnie sieć serwisowa Renault Trucks w Polsce liczy 30 oddziałów w Polsce!    

Set canonical URL
Off