Informacje prasowe
rss


21.11.2014

KOLEJNE 50 POJAZDÓW RENAULT TRUCKS T DLA PRÉVOST GROUP

Renault Trucks przekazało kluczyki do pierwszego z 50 pojazdów Renault Trucks T zamówionych przez Prévost Group. Po pozytywnych doświadczeniach z eksploatacji 10 pojazdów T odebranych na początku br., kontrakt ten po raz kolejny potwierdza zaufanie przewoźnika do marki. Doi jego zawarcia przekonały Prévost Group czynniki, takie jak niskie zużycie paliwa, parametry techniczne i efektywność obsługi serwisowej Renault Trucks.

Renault Trucks T, wybrane w wrześniu International Truck of The Year (Samochodem Ciężarowym Roku 2015), cieszy się nieustającą popularnością wśród klientów. W dniu 4 listopada 2014 r. Prévost Group odebrała pierwszy z 50 zamówionych pojazdów Renault Trucks. W ceremonii przekazania kluczyków uczestniczyli: Jean Claude Bailly, dyrektor zarządzający Renault Trucks France, oraz przedstawiciele Prévost Group: prezes Charles Prévost i dyrektorzy zarządzający Virginie i Julien Prévost.

– Pojazdy Renault Trucks użytkujemy od 1977 r., kiedy to powstała nasza firma i jesteśmy z nich zadowoleni, podobnie jak z obsługi serwisowej – podkreśla Charles Prévost, prezes Prévost Group. – Na początku bieżącego roku odebraliśmy 10 sztuk Renault Trucks T, co pozwoliło nam docenić ich cechy użytkowe. W rezultacie, postanowiliśmy powiększyć naszą flotę od dotykowe 50 egzemplarzy tego modelu. Czynnikami, które przesądziły o zakupie, były innowacje techniczne i niezawodność pojazdów, a także oszczędność paliwa. Równie ważny był fakt, że pojazdy Renault Trucks posiadają certyfikat Guaranteed Made in France, ponieważ naszą ambicją jest wspieranie francuskiego przemysłu.

Bieżące zamówienie wzmacnia nasze długoletnie więzi z Prévost Group – opowiedział Jean-Claude Bailly, dyrektor zarządzający Renault Trucks France, podczas ceremonii wręczenia kluczyków 4 listopada.  – Dziesięć odebranych wcześniej modeli T pozwoliło naszemu klientowi ocenić i docenić cechy Renault Trucks T w rzeczywistych warunkach eksploatacji. Fakt, że Prévost Group po raz kolejny nam zaufała, traktujemy jako niezwykle pozytywny sygnał.

Swoją wypowiedź Jean-Claude Bailly zakończył stwierdzeniem: – Patrząc z nieco szerszej perspektywy, to nowe zamówienie potwierdza pozytywy odbiór nowej gamy pojazdów przez klientów – szczególnie zaś Renault Trucks T, wybranego Samochodem Ciężarowym roku 2015.

Informacje o Prévost Group

Założona 1977 r., Prévost Group zatrudnia 446 osób, z czego 171 na Węgrzech. Grupa specjalizuje się w dyskretnym transporcie samochodów osobowych, transporcie lotniczym i przemysłowym, przewozach ekspresowych i związanych z obsługą imprez masowych, a także logistyce. Spółka Sogetti działa w branży przewozów czarterowych. Prévost Luxe zajmuje się logistyką i transportem produktów wrażliwych, obsługując szereg różnych branż. Bezpieczeństwo we wszystkich obszarach działalności Grupy zapewnia Prévost Sureté, oferując m.in. usługi monitorowania bezpośredniego i geolokalizacji. Od 1992 r. Prévost Group posiada filię na Węgrzech: Prévost Hungaria, specjalizującą się w drogowym transporcie towarów po całej Europie, użytkującą 120 pojazdów ciężarowych Renault Trucks, w tym 50 Renault Trucks T

Więcej informacji:

Katarzyna Pawluś-Lech – Marketing i PR Renault Trucks Polska

+48 601 337 915 +48 22 533 02 58

katarzyna.pawlus@renault-trucks.com