COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Informacje prasowe
rss


  • Zdjęcia HD
    • renault_trucks_c_qatar
    • renault_trucks_c_et_d_qatar_1
 

01.08.2014

RENAULT TRUCKS WYGRAŁO PRZETARG NA DOSTAWĘ 190 POJAZDÓW DO KATARU

Renault Trucks wygrało przetarg w Ad-Dauha, stolicy Kataru na 190 pojazdów: 180 Renault Trucks C i 10 Renault Trucks D. Dzięki tej transakcji Renault Trucks ma szansę zostać liderem w sprzedaży pojazdów ciężarowych na tym rynku do końca roku.

W styczniu 2014, Renault Trucks wygrało przetarg zorganizowany przez firmę Mechanical Equipment Department (MED) mającą swoją siedzibę w stolicy Kataru Ad-Dauha. To jeden z największych przetargów ogłoszonych przez MED i zarazem pierwszy w historii, w którym dostawę całego zamówienia wygrywa jeden dostawca. Warto wspomnieć, że w przetargu złożyło oferty 22 firm  z całego świata.

Kontrakt obejmuje 180 pojazdów Renault Trucks C 320 P 4x2 oraz 10 Renault Trucks D 18t P 4x2 z zabudową śmieciarką 16m3 dla Renault Trucks C i 12 m3 dla Renault Trucks D. Pierwsze dostawy zaczną się na jesieni i potrwają 12 miesięcy.

Przygotowanie oferty do tego przetargu jest wynikiem doskonałej współpracy kilku ekip pracujących w Doha, w Dubaju, w centrali Renault Trucks we Francji i u zabudowcy w Niemczech. Dzięki temu zamówieniu Renault Trucks ma duże szanse zostać liderem w sprzedaży pojazdów ciężarowych w Katarze.

 

 

Więcej informacji:

Katarzyna Pawluś-Lech – Marketing i PR Renault Trucks Polska

tel. +48 601 337 915
tel. +48 22 533 02 58

mail: katarzyna.pawlus@renault-trucks.com