Gama T

10 ciągników T Evolution dla firmy Anneberg Transpol!

Off
Samochód ciężarowy Renault Trucks a

Kolejne 10 pojazdów Renault Trucks T Evolution dla Anneberg Transpol!

W tym roku kolejne 10 pojazdów Renault Trucks T Evolution zasiliło szeregi floty firmy ANNEBERG TRANSPOL Int. Sp. z o.o., z którą nieprzerwanie współpracujemy od roku 2000. Charakterystyczne czerwone ciągniki T Evolution trafiły do działu chemii, gdzie zostaną podpięte pod cysterny ADR.

Samochód ciężarowy Renault Trucks b

 

To pierwsze pojazdy z 13l silnikami! Dodatkowo ciągniki wyposażone zostały w najnowszą wersję pakietu Fuel Eco, tempomat Optivision oraz tempomat adaptacyjny, który znacznie zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo jazdy!

Jednocześnie każdy z pojazdów firmy ANNEBERG TRANSPOL Int. Sp. z o.o. posiada aktywne subskrypcje Optifleet, co sprawia, że możemy wspierać Klienta w zakresie techniki jazdy Kierowców,  tak aby stale optymalizować zużycie paliwa bez obniżenia średniej prędkości jazdy. 

Samochód ciężarowy Renault Trucks c

 

Specyfikacja wszystkich przekazanych pojazdów Renault Trucks T Evolution została dopracowana w taki sposób, by osiągnąć jak najniższą masę własną. Wydane ciągniki są niezwykle ergonomiczne - dla wygody Kierowców każdy ciągnik został doposażony w telewizor oraz klimatyzacje postojową. 

Jak zauważa Prezes Firmy ANNEBERG TRANSPOL Int. Sp. z o.o. - Jacek Miłkowski, pojazdy marki Renault Trucks cechują się bardzo niską awaryjnością, jednocześnie nie do przecenienia jest fakt bliskości i dostępności autoryzowanego serwisu Renault Trucks.  

Samochód ciężarowy Renault Trucks d

 

Spółka ANNEBERG TRANSPOL została założona w 1990 roku przez rodzinę Anneberg – duńskich przedsiębiorców prowadzących od 1925 roku firmę transportową Anneberg Transport A/S oraz rodzinę Miłkowskich – przedsiębiorców doskonale znających polski rynek transportowy. 

Firma jest liderem w zakresie transportu cysternami materiałów chemicznych i bitumicznych oraz ładunków przestrzennych naczepami oplandekowanymi.

Samochód ciężarowy Renault Trucks e

 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.