Gama T

100 pojazd Renault Trucks dla firmy Trans-Man!

Off
T-High-Evolution-samochód-ciężarowy

Setny pojazd Renault Trucks dla firmy Trans-Man!

20 czerwca u autoryzowanego agenta TT Truck w Jeżewie Starym odbyła się uroczystość przekazania setnego pojazdu Renault Trucks firmie Trans Man DKG Mancewicz!

 

T High Evolution samochód ciężarowy 1

 

Wydany, setny Renault Trucks T High 480 Evolution jest częścią większego zamówienia, realizowanego w pierwszej połowie tego roku. Wszystkie zamówione pojazdy, to ciągniki siodłowe T High 480, charakteryzujące się najwyższą wersją kabiny z płaską podłogą i bogatym wyposażeniem wewnętrznym. 

Dodatkowo wszystkie pojazdy objęte zostały kontraktami serwisowymi Excellence na okres 7 lat! 

T High Evolution samochód ciężarowy 2

 

Firma TRANS-MAN DKG Mancewicz zajmuje się transportem oraz spedycją w kraju i za granicą od 1979 roku. Działalność prowadzona jest na terenie całej Unii Europejskiej. Firma specjalizuje się w przewozie półtusz na wisząco (chłodnie hakowe) oraz w ładunków drobnicowych w relacji Polska - Litwa, Łotwa, Estonia. 

Od wielu lat firma jest użytkownikiem pojazdów Renault Trucks. TRANS-MAN DKG Mancewicz dba o jakość świadczonych usług, m.in. poprzez stałe unowocześnianie floty. 

T High Evolution samochód ciężarowy 3

 

Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie! 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.