Gama C

4 pojazdy Renault Trucks z gamy C wydane do OSM Łowicz!

Off
OSM Łowicz 7

4 pojazdy Renault Trucks z gamy C zostały przekazane do OSM Łowicz!

​W ostatnim czasie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu przekazaliśmy 4 pojazdy Renault Trucks C! Charakteryzują się one skutecznością na drodze, jak i w trudnych warunkach terenowych, co umożliwia spokojne dotarcie do punktu dostawy. Krótki promień skrętu i właściwości trakcyjne ułatwiają pojazdom dojazd do trudno dostępnych lub odległych miejsc.

Jednym z przekazanych ciągników jest Renault Trucks C Evolution 2.5 6x2 o mocy 440 KM, natomiast 3 pozostałe, to Renault Trucks C 2.3 6x2 o mocy 430 KM! Wydane pojazdy, to specjalnie skonfigurowane dla OSM Łowicz cysterny.  

OSM Łowicz 6

 

Wszystkie pojazdy zostały wyposażone: w pakiet Fuel Eco, wskaźnik obciążenia osi, stabilizator wzmocniony, oś tylną kierowaną podnoszoną. 

Wydanie wszystkich pojazdów odbyło się u autoryzowanego dealera Renault Trucks - POLSAD Kutno.

OSM Łowicz 5

 

OSM Łowicz 8

 

Przy wyborze partnera biznesowego w zakresie floty pojazdów przyświecały cele strategiczne marki OSM Łowicz, takie jak stawianie na ekologiczność i przyjazność środowiska poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, dzięki wykorzystaniu pojazdów spełniających normę Euro 6 i jak najbardziej efektywnej eksploatacji taboru.

„W 2021 roku Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, kontynuując wymianę taboru w swoich placówkach zamówiła cztery nowe pojazdy ciężarowe Renault Trucks do zbiórki mleka z gospodarstw rolnych” – komentuje Sebastian Wojenka, Kierownik Transportu OSM Łowicz.

„Do przetargu stanęło wielu producentów, jednakże przez wzgląd na dotychczasową nienaganną współpracę z autoryzowanym serwisem Polsad w Kutnie wybraliśmy właśnie Renault Trucks – dodaje Sebastian Wojenka – Bliskość serwisu i bazy transportowej w Kutnie sprawiła, iż przeglądy okresowe oraz inne wizyty techniczne były mniej czasochłonne i mniej kosztowne.  W obliczu 2021 roku i ciągłych podwyżek cen pojazdów ciężarowych, jak i ich komponentów to właśnie Renault Trucks sprostało naszym wymaganiom. Niełatwo jest podejmować decyzje dotyczące przyszłości, w czasach pandemii, jednakże jesteśmy dobrej myśli, że wraz z nowo zakupionymi pojazdami Renault Trucks będziemy dalej kroczyć ścieżką rozwoju”.

OSM Łowicz 4

 

OSM Łowicz 9

 

OSM Łowicz 2

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu znana jest od pokoleń z produkcji wyrobów mleczarskich. Charakterystyczna Łowiczanka widniejąca w logotypie marki rozpoznawana przez wszystkich, jest widoczna na półkach sklepowych w całej Polsce oraz ponad 50 krajach  świata. Wykreowanie marki Łowicz przyczyniło się do osiągnięcia miejsca w czołówce polskich mleczarni. Spółdzielnia rocznie przerabia około 500 milionów litrów mleka pochodzącego z 3000 rodzinnych gospodarstw rolnych. OSM w Łowiczu to trzy prężnie działające zakłady produkcyjne położone w różnych częściach Polski – Łowiczu, Kutnie i Toruniu. W ofercie firmy znajdują się mleka i śmietanki UHT, sery dojrzewające, twarogi, serki wiejskie, kefiry, maślanki, jogurty oraz proszki mleczne. Spółdzielnia posiada w portfolio gamę produktów bez laktozy oraz produkty dla wegan pod marką Bez Deka Mleka.

 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.