Gama T

5 ciągników gamy T Evolution dla firmy BIOAGRA-OIL S.A.

Off
renault trucks bioagra oil

5 pojazdów Renault Trucks T Evolution przekazanych firmie BIOAGRA-OIL S.A.!

Miło nam poinformować, że firma BIOAGRA-OIL S.A. odebrała 5 pojazdów Renault Trucks T Evolution 13 l o mocy 480 KM w wersji Sleeper Cab w serwisie Dąbrowa!

renault trucks bioagra oil 2

 

Samochody ciężarowe wyposażone zostały w przystawkę odbioru mocy (PTO), pełen pakiet ADR oraz kompresory do wydmuchu. Dodatkowo wszystkie ciągniki posiadają pełny pakiet FuelEco+ wraz z tempomatem topograficznym! 

renault trucks bioagra oil 3

 

Z myślą o komforcie kierowcy pojazdy zostały wyposażone w luksusowy fotel, niezwykle komfortową leżankę Serenite, jak i system bezpieczeństwa AEB, LDWS. 

Firma BIOAGRA-OIL S.A. zdecydowała się również na objęcie samochodów kontraktami serwisowymi START&DRIVE Reference! 

renault trucks bioagra oil 4

 

Renault Trucks T Evolution będą wykonywały transport krajowy oraz przewoziły półprodukty i produkt gotowy między zakładami produkcyjnymi. 

renault trucks bioagra oil 6

 

BIOAGRA-OIL S.A. została powołana w 2006 roku jako spółka celowa. Jej zadaniem było wybudowanie, a następnie użytkowanie jednej z najnowocześniejszych wytwórni biokomponentów w kraju.

Zakład posiada roczną zdolność produkcyjną na poziomie 200.000 ton estrów metylowych oraz do 20.000 ton gliceryny. Produkty BIOAGRA-OIL S.A. posiadają gwarantowaną jakość, popartą odpowiednimi certyfikatami i trafiają do grona Klientów w całej Polsce oraz są eksportowane do krajów Unii Europejskiej.

renault trucks bioagra oil 5
renault trucks bioagra oil 1

 

Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.