Gama D

5 pojazdów komunalnych Renault Trucks D Wide CNG dla PGK Śrem!

Off
Pojazdy komunalne dla PGK Śrem

5 pojazdów Renault Trucks D Wide zasilanych paliwem CNG dla PGK Śrem!

Miło nam poinformować, że firma PGK ŚREM odebrała w ostatnim czasie  5 pojazdów Renault Trucks D Wide zasilanych paliwem CNG!

Pojazdy komunalne dla PGK Śrem 1

 

Przekazane pojazdy, to 2 hakowce z żurawiem z firmy SLT Group, na podwoziu Renault Trucks D WIDE 4x2 oraz 3 śmieciarki dwukomorowe firmy NTM, na podwoziu Renault Trucks D WIDE 6x2

Pojazdy komunalne dla PGK Śrem 2

 

Samochody ciężarowe przystosowane zostały do ciężkiej eksploatacji w branży komunalnej, zgodnie z wymaganiami Klienta. Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w silnik o pojemności 8,9l i mocy 320 KM, który jest sprzężony z automatyczną skrzynią biegów.

Pojazdy komunalne dla PGK Śrem 3

 

 

Ciekawostką jest, że firma PGK Śrem w 2017 roku zakupiła pierwszy w Polsce pojazd Renault Trucks zasilany paliwem CNG.

Zapytaj o nasze pojazdy zasilane CNG!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.