Gama D

5 pojazdów komunalnych Renault Trucks D Wide CNG dla PGK Śrem!

Off
Śmieciarka zasilana paliwem cng dla pgk śrem

5 pojazdów Renault Trucks D Wide zasilanych paliwem CNG dla PGK Śrem!

Miło nam poinformować, że firma PGK ŚREM odebrała w ostatnim czasie  5 pojazdów Renault Trucks D Wide zasilanych paliwem CNG!

pojazd komunalny cng 4

 

Przekazane pojazdy, to 2 hakowce z żurawiem z firmy SLT Group, na podwoziu Renault Trucks D WIDE 4x2 oraz 3 śmieciarki dwukomorowe firmy NTM, na podwoziu Renault Trucks D WIDE 6x2

Pojazdy komunalne dla PGK Śrem 2

 

Samochody ciężarowe przystosowane zostały do ciężkiej eksploatacji w branży komunalnej, zgodnie z wymaganiami Klienta. Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w silnik o pojemności 8,9l i mocy 320 KM, który jest sprzężony z automatyczną skrzynią biegów. Serwis 24/7 zapewnia autoryzowany dealer Renault Trucks - NIJHOF-WASSINK!

Pojazdy komunalne dla PGK Śrem 3

 

Inwestycja w rozbudowę floty wynikała przede wszystkim z ponad 2-krotnego wzrostu ilości odpadów zbieranych selektywnie, takich jak papier, tworzywa sztuczne, szkło kolorowe i bezbarwne, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów zmieszanych trafiających do instalacji komunalnej i na składowisko. Nowe pojazdy przyczynią się do utrzymania tej tendencji w kolejnych latach przy zachowaniu jakości usług na dotychczasowym wysokim poziomie, ponieważ niezawodny sprzęt gwarantuje terminowość realizacji zadań. 

pojazd komunalny cng 3
pojazd komunalny cng 1

 

Ważny był też jeszcze jeden powód: "W dalszym ciągu chcemy rozwijać niskoemisyjność w Śremie i naszym przedsiębiorstwie. Z tym samochodami już dzisiaj mamy 50-procentowy udział pojazdów ekologicznych w naszej flocie, a ich zalety są bardzo istotne zarówno dla ludzi, jak i środowiska" – tłumaczył podczas prezentacji nowych pojazdów Prezes PGK Śrem Paweł Wojna. "To przede wszystkim mniejsza emisja zanieczyszczeń, praktyczne wyeliminowanie cząstek stałych, brak siarki, ołowiu i benzenu w spalinach, redukcja tlenków azotu o 35%, redukcja CO2 o 15% i obniżenie poziomu hałasu o 5 dB, co oznacza mniejszy o 40% hałas dla ucha" – wymieniał Prezes.  

pojazd komunalny cng 2

 

Ciekawostką jest również to, że firma PGK Śrem w 2017 roku zakupiła pierwszy w Polsce pojazd Renault Trucks zasilany paliwem CNG.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy D! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.