Gama C

Kolejne ciągniki z gamy C przekazane firmie Włodan Sp. z o.o.

Off
Ciągniki transport budowlany

3 ciągniki gamy C wydane firmie WŁODAN Sp. z o.o. Sp. k.!

W maju kolejne 3 ciągniki Renault Trucks z gamy C przekazane zostały firmie WŁODAN Sp. z o.o. Sp. k.! Wydanie odbyło się u naszego autoryzowanego dealera Polsad w Rzgowie! Pojazdy wyposażone są w silniki o mocy 480 KM z przeznaczeniem do współpracy z naczepami typu wywrotka!

Ciagniki transport budowlany 3

 

Renault Trucks C posiadają dodatkowo przystawkę odbioru mocy od silnika, która umożliwia współpracę z naczepami wyposażonymi w betonomieszarki!

Pierwsze pojazdy Renault Trucks firma WŁODAN Sp. z o.o. Sp. k. nabyła w 2019 roku. Były to dwa ciągniki gamy C z silnikami 480 KM. Po trzech latach eksploatacji, Klient zdecydował się na zakup kolejnych ciągników marki Renault Trucks.

Ciagniki transport budowlany 1

 

Celem działalności firmy WŁODAN Sp. z o.o. Sp. k. jest realizacja inwestycji budowlanych, z zastosowaniem najnowszych technologii, w możliwie najkrótszym okresie czasu, z zachowaniem optymalnej jakości świadczonych usług, oraz dbałość o ekologię, właściwe środowisko pracy i zadowolenie pracowników. 

Firma WŁODAN Sp. z o.o. Sp. k. istnieje na rynku usług budowlanych od ponad 15 lat. Początkowo, jako firma zajmująca się naprawą dróg i robotami brukarskimi w miarę upływu czasu i zbierania doświadczenia przekształciła się w wykonawcę dużych projektów. Aktualnie spółka zajmuje się kompleksowym wykonawstwem dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.