Gama T

5 ciągników Renault Trucks T EVO 480 dla firmy AXO Logistyka!

Off
5 ciągników siodłowych Renault Trucks T Sleeper 1

5 pojazdów ciężarowych Renault Trucks T dla firmy AXO Logistyka!

 Z dumą informujemy, że w ostatnim czasie zrealizowaliśmy pierwszą część zamówienia i przekazaliśmy 5 ciągników Renault Trucks T 480 Sleeper Evolution firmie AXO LOGISTYKA Daniel Bałdyga! Wydanie miało miejsce u naszego autoryzowanego dealera TT Truck w Jeżewie Starym

5 ciągników siodłowych Renault Trucks T Sleeper 3

 

Pojazdy zostały wyposażone, m.in. w silniki DTI13 o mocy 480 KM, zautomatyzowaną skrzynię biegów Optidriver+, pakiet Fuel Eco, system multimedialny RoadPad z nawigacją, kamery boczne i  kamery cofania, osłony międzyosiowe oraz sygnały pneumatyczne na dachu. 

5 ciągników siodłowych Renault Trucks T Sleeper 2

 

Firma AXO LOGISTYKA jest nowoczesnym operatorem logistycznym o europejskim zasięgu. To też polska firma, z krajowym kapitałem i rodzimą myślą nowatorską. AXO LOGISTYKA specjalizuje się zarządzaniem logistyką i łańcuchem dostaw oraz wyróżnia się znajomością problematyki branży TSL i metodologii procesów biznesowych w organizacji. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klienta i dba o nie, jak najlepiej.

5 ciągników siodłowych Renault Trucks T Sleeper 1a

 

Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.