Gama D

Mobilna mieszalnia pasz Renault Trucks dla firmy Turbańscy Sp. z o.o.

Off
Mobilna mieszalnia pasz Renault Trucks

Mobilna mieszalnia pasz na podwoziu Renault Trucks D Wide!

Przedstawiamy wydanie jednej z dwóch mieszalni pasz na podwoziu Renault Trucks D Wide 26 P6X2 430 zamówionych przez firmę TURBAŃSCY SP. Z O.O.! 

 

Mobilna mieszalnia pasz Renault Trucks 1

 

Pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 26 ton, został przez nas przystosowany i zaadoptowany do specyficznej zabudowy firmy GMELIN, która istnieje na rynku od 1964 roku i jest czołowym producentem mobilnych mieszalni pasz. Głównymi korzyściami mobilnych mieszalni pasz jest: wysoka wydajność, maksymalna mobilność oraz doskonała jakość paszy. 

Firma TURBAŃSCY SP. Z O.O. świadczy między innymi usługi dla rolników, w zakresie sprzedaży pasz i koncentratów dla zwierząt hodowlanych, usługowego mieszania pasz u Klienta oraz doradztwa w sprawach żywieniowych. 

Mobilna mieszalnia pasz Renault Trucks 3

 

Za realizację tak dużego wyzwania pod względem technicznym i konstrukcyjnym odpowiada autoryzowany partner Renault Trucks NIJHOF-WASSINK!

Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie! 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy D! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.