Gama T

3 podwozia Renault Trucks T 6x2 EVO dla Centrumgaz Sp. z o.o.

Off
Cysterna T evolution Centrumgaz

Kolejne podwozia Renault Trucks T EVO zostały wydane!

W maju trzy podwozia z wymienną zabudową zasiliły flotę firmy CENTRUMGAZ Sp. z o.o.!

Cysterna T evolution Centrumgaz 3

 

Pojazdy posiadają oś skrętną i podnoszoną oraz wyposażone zostały w 11 litrowe silniki o mocy 460 KM, pakiet Fuel Eco, komplet świateł LED, jak i wszystkie systemy bezpieczeństwa!

Renault Trucks T Evolution będą użytkowane z przyczepami, transportując gaz po całej Polsce. Zabudowę wykonała firma WESOB Sp. z o.o., system hydrauliczny przygotowała firma HYDRO-TRUCK Sp. z o.o., natomiast cysterna została wyprodukowana przez BC-LDS Sp. z o.o.

Cysterna T evolution Centrumgaz 2

 

Centrumgaz Sp. z o.o. działa na rynku od wielu lat, dostarczając gaz płynny propan oraz propan-butan najwyższych standardów. Dostawy realizowane są przy pomocy nowoczesnego parku cystern. Oferta firmy Centrumgaz Sp. z o.o. obejmuje również zbiorniki do magazynowania gazu płynnego czy budowę instalacji zasilanych gazem. 

Cysterna T evolution Centrumgaz 1

 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.