Gama K

Pojazdy Renault Trucks do transportu drewna dla firmy JAN-POL!

Off
Samochód do drewna

Renault Trucks K 520 6x4 do transportu drewna!

W kwietniu dwa pojazdy Renault Trucks ze specjalną zabudową kłonicową Hydrofast i żurawiem Tajfun zostały wydane firmie JAN-POL!

Samochody ciężarowe z gamy K, dzięki swojej uniwersalności sprawdzają się zarówno w eksploatacji drogowej, jak i w ciężkim terenie.

Samochód do drewna 1

 

Skrzynia biegów Optidriver Xtended z przełożeniem pełzającym oraz nadbiegiem pozwala na uzyskanie znakomitych parametrów terenowych w parze z możliwością ekonomicznej jazdy długodystansowej! 

 

Samochód do drewna

 

Dodatkowo pojazdy Renault Trucks K 520 do transportu drewna, posiadają przestronną kabinę Sleeper Cab, identyczną, jak ta która znajduje się w pojazdach dalekobieżnych z gamy T, co zapewnia wyjątkowy komfort kierowcy!

 

Samochód do drewna 3

 

Warunki, w jakich odbywa się transport drewna są szczególnie wymagające, zwłaszcza dla układu hamulcowego i zawieszenia. Jakość zapewniona przez oryginalne części Renault Trucks gwarantuje wysoką wydajność i trwałość, dzięki temu pojazdy będą dłużej sprawne!

 

Samochód do drewna 2

 

Firma Produkcyjno-Handlowa JAN-POL świadczy swoje usługi od ponad 30 lat. Zajmuje się w szczególności transportem drewna, jak i jego handlem oraz świadczeniem usług rolniczych, czy też sprzedażą nawozów dla potrzeb rolniczych. 

 

Samochód do drewna 4

 

 MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy K! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.