Gama K

Pojazdy pożarnicze Renault Trucks K 6x6 z zabudową firmy Moto-Truck!

Off
Samochód pożarniczy

Pojazdy pożarnicze Renault Trucks K440 6x6!

Dwa samochody wężowe Renault Trucks K440 6x6 trafiły do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Braniewie i w Piszu!

Samochód pożarniczy 3

Zabudowę wykonała firma MOTO-TRUCK, która działa na rynku branży pożarniczej od przeszło 25 lat. Firma MOTO-TRUCK specjalizuje się w dostarczaniu dla jednostek Państwowych Straży Pożarnych oraz Ochotniczej Straży Pożarnej samochodów specjalistycznych w klasach: lekkie, średnie i ciężkie! Moto-Truck prowadzi również testy produktów w różnych warunkach terenowych! 

Samochód pożarniczy 2

Renault Trucks K440 6x6, to ciężki specjalny samochód wężowy! Zabudowa pojazdu podzielona jest na TRZY CZĘŚCI

 • Pierwsza część - znajduje się bezpośrednio za kabiną kierowcy, ma formę skrytek sprzętowych oraz zawiera mocowania na koło zapasowe.
 • Druga część - umiejscowiona za kabiną, gdzie na ramie pośredniej został umieszczony żuraw hydrauliczny Fassi F135 z kompletem zawiesi.
 • Trzecia część - pełni funkcję ładunkową (skrzynia ładunkowa). W przedniej części skrzyni, na ścianie czołowej zabudowy, zamontowane są regały wyposażone w półki. W tylnej części skrzyni (wzdłuż prawej i lewej strony) zamontowane zostały po dwie skrzynie przeznaczone do przewożenia węży tłocznych. Pojazd wyposażony jest w wyciągarkę hydrauliczną o uciągu do 9070 kg oraz żuraw załadowczy o udźwigu 4650 kg oraz zakresie pracy 8,25 m.  

WYPOSAŻENIE POJAZDÓW POŻARNICZYCH K440. SPECYFIKACJA FIRMY MOTO-TUCK

STANDARDOWE

 • Maszt oświetleniowy pneumatyczny z lampami typu LED
 • Niezależne ogrzewanie kabiny i przedziału autopompy
 • Wyciągarka elektryczna
 • Kamera cofania
 • Radiostacja przewoźna
 • Gniazdo zasilania w prąd oraz w sprężone powietrze 

DODATKOWE

 • Agregat proszkowy
 • Obudowa kompozytowa wyciągarki
 • Taran z oświetleniem
 • Czujniki cofania
 • Podesty wysuwane
 • Regały obrotowe
 • Oświetlenie pola pracy
 • Kącik sanitarny
 • Dodatkowa skrzynia na dachu
 • Sprzęt łączności radiowej
 • Kamera 360°
Samochód pożarniczy 1

Zakup pojazdów zrealizowano w ramach projektu „Zapobieganie oraz usuwanie skutków zmian klimatu poprzez zakup pojazdów i sprzętu pożarniczego do walki z pożarami lasów” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska Rosja 2014-2020.

Renault Trucks K380 6x6 na zamówienie KW PSP w Łodzi!

To wyjątkowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Renault Trucks K380 6X6 z kabiną brygadową, ogumieniem bliźniaczym na osi tylnej oraz również zamontowaną zabudową produkcji MOTO-TRUCK!

Samochód pożarniczy 6

Pojazd wyposażony został w zbiornik wody o pojemności do 7000 litrów oraz zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 700 litrów! Układ wodno-pianowy, zaprojektowany i wyprodukowany przez MOTO-TRUCK sp. z o.o., oferuje wydajność pompy na poziomie 6000 litrów na minutę przy ciśnieniu 8 bar!

Pojazd dostępny jest także w wariancie ze zbiornikiem wody o pojemności 8000 litrów. 

Samochód pożarniczy 5

Samochody posiadają świadectwo dopuszczenia do użytkowania w jednostkach przeciwpożarowych wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej Państwowy Instytut Badawczy w Józefowie!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy K! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.