POZNAJ AUTORYZOWANY SERWIS RENAULT TRUCKS

Off
Kampania Import KV

Sprowadziłeś samodzielnie pojazd Renault Trucks gamy T, K, C, D z zagranicy i zarejestrowałeś go w Polsce nie wcześniej niż 1 stycznia 2020?

Dodatkowo nie byłeś jeszcze w naszym autoryzowanym serwisie Renault Trucks?

Mamy dla Ciebie interesującą ofertę: bezpłatną inspekcję (weryfikację stanu technicznego pojazdu zgodnie z zakresem 13 punktów kontrolnych) i zestaw dla kierowcy*.

Wypełnij formularz, a nasi doradcy serwisowi skontaktują się z Tobą wkrótce w celu umówienia inspekcji w najbardziej odpowiadającym Ci terminie.

Inspekcja, stanu technicznego pojazdu obejmuje swoim zakresem 13 punktów kontrolnych:

 1. Podłączenie komputera diagnostycznego
 2. Kontrola organoleptyczna układu chłodzenia
 3. Test akumulatorów
 4. Kontrola zużycia układu hamulcowego
 5. Wzrokowe sprawdzenie amortyzatorów
 6. Wzrokowe sprawdzenie układu kierowniczego
 7. Sprawdzenie stanu oświetlenia
 8. Sprawdzenie stanu piór wycieraczek
 9. Sprawdzenie poziomu oleju silnikowego
 10.  Sprawdzenie poziomu płynu hamulcowego i płynu chłodzącego
 11. Sprawdzenie działania spryskiwaczy szyby przedniej
 12. Kontrola stanu przedniej szyby
 13. Wzrokowe sprawdzenie stanu układu wydechowego

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

CHCESZ SAM SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z SERWISEM?

* 1 inspekcja i 1 zestaw dla kierowcy na firmę niezależnie od ilości zgłoszonych pojazdów do inspekcji. Liczba dostępnych pakietów dla kierowców jest ograniczona.