Gama C

Renault Trucks C 440 do transportu złomu

Off
Pojazd do transportu złomu

Specjalistyczny pojazd do transportu złomu

Renault Trucks C Evolution 440 6x2 z zabudową hakową zamontowaną przez firmę Hewea o udźwigu 20 ton, to pojazd, którego specyfikacja jest dostosowana do potrzeb Klienta, co do zwrotności i wytrzymałości! Wyróżnia się osią wleczona z podwójnym ogumieniem oraz wolną ramą przechylną w zabudowie ułatwiającą załadunek ciężkich kontenerów!

Pojazd do transportu zlomu 1

Gama C Evolution, a transport surowców

Renault Trucks C Evolution składa się z rygorystycznie sprawdzonych podzespołów i rozwiązań technicznych. Pojazd może przewozić znaczną ładowność i jest przystosowany do transportu hakowego.

Pojazd do transportu zlomu 2

 

Reflektory posiadają kratki ochronne ze standardową optyką poliwęglanową dla lepszej odporności na potencjalne uderzenia.

Pojazd do transportu zlomu 3

 

Przedstawiony pojazd został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pracy kierowcy. Poza obowiązkowymi systemami bezpieczeństwa pojazd wyposażony jest w światła w technologii Full LED oraz aktywny tempomat!

Dodatkowo wygodę pracy kierowcy poprawia nie tylko nowa kolumna kierownicza z szerokim zakresem regulacji, ale również komfortowy fotel i automatyczna klimatyzacja,

 

Masz pytania? Napisz do nas!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.