Gama D

Pojazdy Renault Trucks D z zabudową izotermiczną dla firmy Jar-Trans!

Off
Renault Trucks D, zabudowa izotermiczna, Jar-Trans

Renault Trucks D 16 z zabudową izotermiczną!

W ostatnim czasie przekazaliśmy 5 pojazdów Renault Trucks D firmie JAR-TRANS!

 

Wydane Klientowi samochody ciężarowe Renault Trucks D idealnie sprawdzają się w przewozie produktów spożywczych! Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w pakiet FUEL ECO oraz objęte kontraktem serwisowym EXCELLENCE

Firma JAR-TRANS miała okazję przetestować wspomniane pojazdy podczas zeszłorocznej akcji Projekt Dystrybucja zorganizowanej przez autoryzowanego dealera Renault Trucks NIJHOF-WASSINK

 

Renault Trucks D, zabudowa izotermiczna, Jar-Trans 1

 

Pojazdy z gamy D zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach obciążenia! Kabiny są wzmocnione, dzięki użyciu wytrzymałych komponentów, przez co pojazdy charakteryzują się wyjątkową niezawodnością! 

Renault Trucks D, zabudowa izotermiczna, Jar-Trans 2

 

Renault Trucks D jest gotowy do zabudowy do wszystkich zastosowań! Wprowadzone udoskonalenia mechaniczne i elektryczne, znacznie ułatwiają montaż zabudowy oraz instalację wyposażenia, niezbędnego we wszystkich branżach związanych z dystrybucją! 

Pojazdy z gamy D dostosowane są również do ruchu miejskiego! Charakteryzują się zmniejszoną szerokością kabiny, czy również zmniejszonym promieniem skrętu, co ułatwia manewrowanie w środowisku miejskim. 

Renault Trucks D, zabudowa izotermiczna, Jar-Trans 2

 

SPRAWDŹ POJAZDY DOSTOSOWANE DO BRANŻ ZWIĄZANYCH Z DYSTRYBUCJĄ! 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy D! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.