Gama K

Renault Trucks do zadań specjalnych na lotnisku Rzeszów-Jesionka!

Off
Renault Trucks K i pług śnieżny

Lotnisko Rzeszów-Jesionka pracuje z nowymi pojazdami Renault Trucks!

Na lotnisko Rzeszów-Jasionka dostarczone zostały dodatkowe dwie cysterny lotniskowe na podwoziu Renault Trucks, zamiatarka na podwoziu gamy C i polewaczka z hakowcem i posypywarką do odladzania nawierzchni lotniskowej również na podwoziu gamy C. Tym samym flota Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka wzbogaciła się o wszystkie pojazdy Renault Trucks Evolution: K, C i T! 

Najnowsze przekazane pojazdy:

Renault Trucks C 460 6×4 do odladzanie nawierzchni lotniskowych z funkcją polewania i posypywania granulatem
Renault Trucks C 460 do odladzanie nawierzchni lotniskowych

 

Renault Trucks C 460 do odladzanie nawierzchni lotniskowych 1

 

Renault Trucks T 460 6×2 do tankowania paliwem JET A-1, cysterna wraz z przyczepą marki Stokota
Renault Trucks T do tankowania, cysterna
 
Renault Trucks T 430 4×2 z cysterna Stokota do tankowania paliwem AVGAS
Renault Trucks T cysterna do tankowania
 
Nasze pojazdy utrzymują płytę lotniska w nienagannym stanie, niezależnie od pogody! 

 

DOSTOSOWANE DO PRACY W TRUDNYCH WARUNKACH!

Gama K charakteryzuje się niespotykaną odpornością na ekstremalne warunki! Przed wprowadzeniem do produkcji pojazdów z gamy K, przeprowadziliśmy testy w ciężkich warunkach od -40°C do +60° C, tak aby pojazdy były maksymalnie niezawodne i wytrzymałe. Pojazdy zostały poddane niezwykle wymagającym testom wydajności na łącznym odcinku 10 milionów kilometrów, z czego część zimowa testów została wykonana na kole podbiegunowym w Szwecji! 

 

Ciągniki Renault K to wyjątkowe pojazdy z silnikiem 430 KM, napędem 4x4, zoptymalizowaną skrzynią biegów Optidriver, wzmocnionym zawieszeniem osi przedniej i tylnej oraz komfortową kabiną. Dodatkowo w pojazdach wzmocniona została rama na całej długości (adaptacja pozaseryjna).

Wydanie pojazdów nastąpiło u naszego autoryzowanego dealera EUROCOMPLEX!

Renault Trucks K i pług śnieżny 2

Ciągniki Renault Trucks K z zamontowanym pługiem śnieżnym!

Pojazdy zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach! Zgodnie ze specyfikacją producenta Aebi Schmidt Polska, część odśnieżająca, to wysokowydajne oczyszczarki z dmuchawą TJS przeznaczone do szybkiego i efektywnego odśnieżania pasów startowych, dróg kołowania i płyt postojowych na lotniskach. Wyróżniają się dużą szerokością odśnieżania, dużą prędkością roboczą i dobrą manewrowością. Logiczny i intuicyjny układ menu obsługi oraz automatycznie sterowane czynności robocze wspomagają kierowcę podczas pracy, dzięki czemu może się on skupić całkowicie na odśnieżaniu.

Ważne jest również to, iż na końcu zabudowy umieszczony został magnes ferrytowy, który służy do usuwania niebezpiecznych elementów stalowych z płyty pasa lotniskowego!

Renault Trucks K i pług śnieżny 1

Pług, oczyszczarka i dmuchawa!

Trzy etapy procesowe połączone w jednej czynności roboczej:

 

  • Pług odśnieżający usuwa większość śniegu na bok.
  • Rewersyjna szczotka walcowa oczyszcza powierzchnię z resztek śniegu i błota pośniegowego.
  • Zespół dmuchawy wytwarza intensywny strumień powietrza, który obejmuje całą szerokość zamiatania i zapewnia osuszenie wilgoci
Renault Trucks K i pług śnieżny 3

Poznaj pełną gamę naszych produktów!

Szczegółowe informacje o ofercie pojazdów z gamy K znajdziesz >TUTAJ<!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy K! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.