Renault Trucks T 520 HSC Evolution dla firmy Anda Trans!

Off
Wydanie Anda Trans 5

Renault Trucks T 520 HSC Evolution dla firmy Anda Trans

W ostatnim czasie firmie ANDA TRANS wydaliśmy 3 pojazdy Renault Trucks T 520 HSC Evolution!

Wydanie Anda Trans 1

 

Pojazdy to 3 ciągniki siodłowe T 520 HSC (wysoka kabina z płaską podłogą), wyposażone w silnik 13 l i 520 KM! Wrażenie robi tutaj nie tylko piękny kolor - niebieski metalic, ale również pełne ospoilerowanie łącznie z międzyosiówkami, w pełni polakierowane lusterka, osłona katalizatora i cały przód oraz dołożone na narożnikach, tzw. POLIKI.

Na bogate wyposażenie składają się, m.in. skórzane fotele (lewy podgrzewany, prawy obracany), telewizor, mikrofalówka, ekspres do kawy, 40 l lodówka i klimatronik.

 

Wydanie Anda Trans 6

 

Dodatkowo zamieszczona została klimatyzacja dachowa Eberspracher SLIM1400W, belka dachowa i 4 chromowane halogeny Jumbo LED.

Całość uzupełniają panele fotowoltaiczne na dachu, opony firmy Michelin na aluminiowych polerowanych felgach DuraBrigh - przód niskie balony 385/55. Kotły 1305 l i 100 l AdBlue i akumulatory żelowe.

 

Wydanie Anda Trans 3

 

Ponadto firma ANDA TRANS wybrała nasze kontrakty serwisowe na 5 lat, 170 tyś. km na rok Performance Standard! Są to pierwsze 3 sztuki Renault Trucks we flocie firmy Anda Trans, przekazanie w autoryzowanym salonie Renault Trucks - POLSAD Rzgów!

 

 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.