Gama T

4 pojazdy Renault Trucks T Evolution przekazane firmie TS Line Sp. z o.o.!

Off
Samochody ciężrowe TS Line Sp. z o.o. 0

4 pojazdy Renault Trucks T 520 KM Evolution wydane firmie TS Line Sp. z o.o.

Prezentujemy 4 pojazdy Renault Trucks T 520 KM Evolution w wersji 4x2 oraz wersji 6x2 Pusher, które w ostatnim czasie zasiliły flotę firmy TS LINE Sp. z.o.o.! Jest to pierwsza część zamówienia!

Samochody ciężrowe TS Line Sp. z o.o. 3

 

Specyfikacja pojazdów powstała z myślą, o jak największym komforcie kierowców. Samochody ciężarowe posiadają, m.in. grzane i wentylowane fotele Recaro, tempomat topograficzny wraz z tempomatem odległościowym ACC, oraz oświetlenie Full LED!

Samochody ciężrowe TS Line Sp. z o.o. 2

 

Firma TS LINE Sp. z.o.o. specjalizuje się w transporcie drogowym kontenerów morskich oraz realizuje przewozy krajowe i międzynarodowe, odbierając ładunki ze wszystkich portów w Polsce oraz Europie. TS LINE Sp. z o.o. realizuje całopojazdowy oraz drobnicowy transport drogowy wszelkiego rodzaju ładunków – w tym również materiałów niebezpiecznych.

Samochody ciężrowe TS Line Sp. z o.o. 1

 

Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy!  

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.