Gama T

Renault Trucks T High 480 Evo wydane firmie Jawory Transport!

Off
samochod ciezarowy renault trucks t jawory transport

Renault Trucks T High 480 Evolution Sleeper Cab z 9,4-metrową zabudową!

Przedstawiamy kolejne wydanie u naszego autoryzowanego partnera Eurocomplex Trucks! Tym razem Renault Trucks T High 480 Evolution Sleeper Cab z 9,4-metrową zabudową, zostało wydane firmie JAWORY! Jest to nietypowy pojazd wyposażony w 13-litrowy silnik o mocy 480 KM, zawieszenie pneumatyczne, skrętną trzecią oś z możliwością uniesienia całego zawieszenia, windę hydrauliczną Dhollandia, felgi aluminiowe firmy Alcoa Wheels, jak i opony Michelin.

samochód ciężarowy renault trucks t jawory transport 1

 

W przekazanym samochodzie ciężarowym zamontowano dwa zbiorniki paliwa o łącznej pojemności 1160 litrów i charakteryzuje się też wysoko zawieszoną kabiną z czterema stopniami oraz płaską podłogą, w której znajduje się wentylowany fotel kierowcy w wersji LUX oraz obrotowy fotel pasażera! Do dyspozycji kierowcy jest również klimatyzacja postojowa, telewizor, instalacja 230V z przetwornicą oraz lodówka.

Tę rzadko spotykaną zabudowę wykonała firma Wesob-Wecon, a jest to przestrzenne nadwozie o długości zewnętrznej 9,4 m i 9,31 m długości wewnętrznej, dzięki temu pojazd może zabrać na pokład 23 europalety. Zamontowano również wzmocnioną podłogę i antywłamaniową plandekę.

samochód ciężarowy renault trucks t jawory transport 2

 

Pojazd posiada również hamulec górski Optibrake+ oraz przewidujący topografię terenu tempomat Optiroll! Większa część przewozów będzie odbywała się na terenach górskich, w tym na terenie Szwajcarii, Francji, Włoch, Niemiec. Renault Trucks T High 480 Evolution Sleeper Cab będzie przewoził głównie materiały budowlane. 

samochód ciężarowy renault trucks t jawory transport 3

 

Firma JAWORY specjalizuje się w międzynarodowym transporcie towarów, a ładunki przewożone są po całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. 

Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie! 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.