Gama T

Słoneczne wydanie Renault Trucks T High dla firmy VARIO Sp. z o.o.

Off
Samochod ciezarowy Renautl Trucks T High Evolution

Dwa pojazdy Renault Trucks T High 520 KM przekazane firmie Vario Sp. z o.o.!

Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne wydanie Renault Trucks T High Evolution z silnikiem 520 KM dla firmy VARIO Sp. z o.o. z Goleniowa!

 

Samochod ciezarowy Renautl Trucks T High Evolution 1a

 

Dwa zaprezentowane pojazdy posiadają wyraziste doposażenie, jak m.in. fabryczny system multimedialny Road Pad+ z nawigacją, czy obrotowy fotel pasażera. Dodatkowo osłony boczne oraz rozmaite elementy nadwozia dopasowane są do koloru całego pojazdu. Renault Trucks T High upiększone zostały też belką z lampami, co powoduje, że całość prezentuje się niezwykle ciekawie!

Wydane pojazdy ciężarówe Renautl Trucks T High Evolution posiadają również:

 

  • Zwalniacz hydrauliczny Voith
  • Auto oświetlenie i wycieraczki
  • Laminowane szyby boczne
  • ACC z AEBS
  • Karbonową tablicę rozdzielczą
  • Dywanik na całej podłodze pojazdu
  • Luksusowy fotel kierowcy i obrotowy pasażera
Samochod ciezarowy Renautl Trucks T High Evolution 1d

 

Samochody ciężarowe objęte są kontraktami serwisowymi Start&Drive Reference

Za finansowanie odpowiada Renault Trucks Financial Service! 😊 Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.