Gama T

Renault Trucks T High Evo Sleeper Cab dla RWAS Expres Thermo Transport!

Off
Pojazd ciezarowy Renault Trucks T High

Wyjątkowy model T High Evolution 520 Sleeper Cab

Przedstawiamy Renault Trucks T High 520 Evolution Sleeper Cab, który w ostatnim czasie zasilił flotę firmy RWAS Expres Thermo Transport!  

Pojazd posiada zawieszenie pneumatyczne oraz specjalne doposażenie, jak m.in. telewizor 21.5', laminowane szyby, dodatkową wzmocnioną izolację kabiny, elektryczne podgrzewanie układu paliwowego oraz mocniejsze ogrzewanie parkingowe.

Pojazd ciężarowy Renault Trucks T High 3

 

Klient wybrał nowy model Renault Trucks Evolution po zakupie w 2021 roku testowanego pojazdu demo z oferty Used Trucks by Renault Trucks! Cieszy nas fakt, że firma RWAS Expres Thermo Transport wybrała nasze pojazdy ze względu na ich jakość i niezawodność.

Samochód ciężarowy został również objęty kontraktem serwisowym Start&Drive Reference

Pojazd ciężarowy Renault Trucks T High 2

 

Firma RWAS Expres Thermo Transport zajmuje się transportem międzynarodowym i krajowym, a także logistyką i spedycją, dostarczając produkty głównie do Niemiec i Skandynawii.

Pojazd ciężarowy Renault Trucks T High 1

 

To pierwszy model Renault Trucks T EVOLUTION we flocie Klienta, jednak na pewno nie ostatni! Kolejny pojazd został zamówiony na trzeci kwartał tego roku!

 

NAPISZ DO NAS I POZNAJ POJAZDY RENAULT TRUCKS!  

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.