Gama T

Renault Trucks T High Turbo Compound dla firmy DTW Logistics!

Off
Renault Trucks T High dla DTW Logistics

Pojazdy Renault Trucks T High dla DTW Logistics!

Cieszy nas fakt, że współpraca z firmą DTW Logistics świetnie się rozwija. Do tej pory przekazalismy już 21 pojazdów naszej marki, a kolejne są w drodze! 

W ostatnim czasie wydaliśmy 6 kolejnych Renault Trucks T High Evolution Turbo Compound o mocy 480 KM! Jak zaznacza DTW Logistics - to dopiero początek.

pojazdy-ciężarowe-dtw-logistics-1

 

Pojazdy zostały wyposażone, m.in. w najnowszy system Smart Torque Control, który wydłuża czas pracy silnika w zakresie zielonego pola, czy też antywłamaniową mechaniczną blokadę drzwi, światła full LED i wycieraczki z czujnikiem deszczu. Warto przy ostatnim wydaniu podkreślić, że oprócz wyboru naszych modułów Optifleet Check, Map i Drive, firma DTW Logistics wybrała również najnowszą opcję – SAFETY, która monitoruje zdarzenia związane z systemami bezpieczeństwa pojazdu. 

pojazdy-ciężarowe-dtw-logistics-2

 

W roku 2022 wspominaliśmy o wydaniu 5 pojazdów Renault Trucks T High 520 4x2, następnie przekazaliśmy wyjątkowy samochodód ciężarowy z nowym silnikiem Turbo Compound o mocy 480 KM i momencie obrotowy 2700 Nm! Dodatkowo wydany pojazd Turbo Compound został wyposażony fabryczną telematykę, również w nowy system Smart Torque Control, jak i najnowszą wersję tempomatu topograficznego Optivision

renault trucks dtw logistics

 

renault trucks dtw logistics 2

 

Wszystkie pojazdy przeznaczone są do transportu długodystansowego, wyposażone w duże zbiorniki paliwa oraz wszystkie systemy bezpieczeństwa, jak AEBS, LDWS, ACC, ESP! 

Renault Trucks T High dla DTW Logistics 1

 

Wszystkie pojazdy Renault Trucks T High Evolution, wyposażone zostały w silniki 13 litrowe o mocy 480 lub 520 KM, najnowszy tempomat topograficznym Optiroll, pakiet Fuel Eco. We wnętrzu każdego z pojazdów znajduje się luksusowy fotel kierowcy oraz siodła SAF-HOLLAND Polska!

Renault Trucks T High dla DTW Logistics 3

 

O samochody ciężarowe zadba serwis VTC Młochów na podstawie kontraktów serwisowych!

Renault Trucks T High dla DTW Logistics 2

 

 ,,Zdecydowaliśmy się na współpracę z Renault Trucks z powodów ekonomicznych. Zakupiliśmy ciągniki Renault Trucks T 520 EVO po teście drogowym, w którym samochód w takiej konfiguracji sprawdził się w warunkach naszej pracy. Niskie zużycie paliwa jest dla nas bardzo ważne, dlatego również zwróciliśmy na to szczególną uwagę. Poprzez niezawodność pojazdów chcemy podnosić jakość i terminowość naszych usług. Serwisy sieci Renault Trucks, biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze doświadczenia, zaoferowały nam usługi na wysokim poziomie. Samochody są również zaawansowane technologicznie, bezpieczne dla kierowców i innych użytkowników ruchu drogowego, wyposażone w systemy AEBS, LDWS, ACC, ESP.’’ - skomentował Dyrektor ds. floty DTW Logistics.

Renault Trucks T High dla DTW Logistics 4

 

Firma DTW Logistics od 2010 r. rozwija usługi transportowe w Polsce i w Europie. Zdobywa doświadczenie, wprowadza usprawnienia i pozyskuje klientów, którzy zostają na długo. Firma zwraca uwagę na położenie, dlatego znajduje się w samym sercu Polski, przy A2 – Autostradzie Wolności.  W 2011 roku otworzyła biuro spedycyjne w Warszawie oraz w 2014 r. w Siedlcach.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.