Gama T

Nowe pojazdy T High Evolution we flocie Euro-Transchem

Off
Euro-Transchem ciągnik siodłowy

5 z 10 ciągników siodłowych dla firmy Euro-Transchem!

To było wyjątkowe wydanie! Kolejne pojazdy Renault Trucks T High 440 KM zasiliły flotę firmy EURO-TRANSCHEM!

 

Euro-Transchem ciągnik siodłowy 1

 

W pełni lakierowane pojazdy wyposażone zostały w silnik DTI 13 o mocy 440 KM, tempomat adaptacyjny ACC, felgi aluminiowe Alcoa Dura Bright, jak i pakiet Fuel Eco oraz obrotowy fotel pasażera!  

Euro-Transchem ciągnik siodłowy 2

 

Euro-Transchem ciągnik siodłowy 4

 

Przekazanie samochodów ciężarowych odbyło się u autoryzowanego dealera Renault Trucks - POLSAD w Kutnie!

W wydaniu wzięli udział po stronie Klienta - Euro-Transchem: Krzysztof Pasiecki, Prezes Eutotranschem i Wiesław Brzeziński, Vice prezes Eurotranchem,

po stronie Renault Trucks: Christophe Deshayes, SVP Renault Trucks Europe Sales, Valery Muyard, Dyrektor Zarządzający Renault Trucks Polska, Marcin Majak, Dyrektor Sprzedaży pojazdów nowych Renault Trucks Polska, Jacek Kurzawa, Dyrektor Sprzedaży pojazdów używanych Renault Trucks Polska,

natomiast po stronie firmy POLSAD: Jacek Korczak, Prezes Polsad, Krzysztof Stryjek, Dyrektor ds. technicznych Polsad, Damian Pędziejewski, Dyrektor Sprzedaży Polsad.

Euro-Transchem ciągnik siodłowy 3

 

Warto dodać, że firma EURO-TRANSCHEM ma już w swojej flocie 28 ciągników siodłowych Renault Trucks T Sleeper CAB, wyposażonych w 11 litrowe silniki o mocy 460 KM!

EURO-TRANSCHEM posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług transportowych i specjalistycznych. Firma specjalizuje się w transporcie produktów spożywczych, m.in. skrobi kukurydzianej, cukru, mąki, kukurydz, dodatków paszowych i zboża, jak również w transporcie towarów ciekłych – chemicznych ADR i spożywczych cysternami o pojemności 30 000 litrów.

Euro-Transchem ciągnik siodłowy 4

 

POZNAJ OFERTĘ RENAULT TRUCKS! NAPISZ DO NAS! 

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.