Gama T

Kolejny ciągnik wydany firmie Pedro Trans Piotr Ciećwiera!

Off
Ciećwiera Renault Trucks T High 1

Pojazd Renault Trucks T High Evolution przekazany firmie Pedro Trans Piotr Ciećwiera!

Kolejny pojazd naszej marki dołączył do floty reprezentacyjnych pojazdów rodzinnej firmy Pedro Trans Piotr Ciećwiera! Jest to Renault Trucks T High Evolution z silnikiem 13 l o mocy 520 KM!

Ciećwiera Renault Trucks T High 1

 

Dla wyższego komfortu jazdy samochód ciężarowy został wyposażony w dolną rozsuwaną leżankę, skórzaną tapicerkę oraz system Roadpad.

Specyfikacja pojazdu prócz zapewnienia niezwykłego komfortu jazdy gwarantuje, jak najlepszą ekonomię paliwową przez zastosowanie pakietu Fuel Eco, tempomatu topograficznego oraz tempomatu adaptacyjnego, który wpływa również na bezpieczeństwo jazdy. Całość dopełniają dodatkowe elementy w kolorze czarny mat firmy LightFix.

Ciećwiera Renault Trucks T High 3

 

Firma Pedro Trans Piotr Ciećwiera od 1999 roku zajmuje się transportem drewna. Obecnie posiada 26 zestawów, w tym 9 samochodów ciężarowych z HDS i 17 ciągników z naczepami kłonicowymi.

 

Jesteś zainteresowany pojazdem Renault Trucks T High Evolution? Zapytaj o ofertę!  

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.