Wymień swój tachograf na nowy i dostosuj pojazd do nowych wymagań Pakietu Mobilności!

Off
Tachograf Renault trucks 1

Nie trać czasu i wymień swój tachograf na nowy!

Pakiet Mobilności 

jest regulatorem transportu drogowego w ramach Unii Europejskiej i jego kolejne wytyczne, są cyklicznie wprowadzane w życie.

21 sierpnia 2023 roku wszedł pierwszy etap zmian w ramach Pakietu Mobilności, który mówi o wymianie tachografów na inteligentne modele drugiej generacji. 

Do końca 2024 roku obowiązek wymiany urządzeń rejestrujących dotyczy wszystkich pojazdów w ruchu międzynarodowym, które dotychczas pracowały z modelami cyfrowymi i analogowymi.

Dodatkowo do 20 sierpnia 2025 roku konieczna będzie wymiana inteligentnych tachografów pierwszej generacji na tachografy drugiej generacji.

 

Tachograf Renault trucks 2

Jakie są zalety Tachografu DTCO 4.1 Renault Trucks?

1. Inteligentne modele tachografów drugiej generacji Renault Trucks automatycznie wykryją i zapiszą przekroczenie granicy, bez konieczności postoju zestawu.

 

2. Urządzenie egzekwuje  czas jazdy, jak i odpoczynku oraz rejestruje pozycję pojazdu w trakcie załadunku i rozładunku, zapisując te informacje z danymi kierowcy, na co najmniej  tak długo, jak wymagają tego przepisy.

 

3. Nowa wersja zapisuje większą ilość danych w celu efektywnego monitorowania ruchu.

 

Tachograf Renault trucks 3

Dealerzy Renault Trucks Polska

Autoryzowane serwisy Renault Trucks Polska są najlepiej przystosowanymi partnerami, którzy zapewnią wsparcie w prawidłowym uaktualnieniu Twojej ciężarówki, dając pewność, że wszystkie funkcje będą działać wydajnie i sprawnie z nowym tachografem, bez zakłócania zachowania elektronicznego ciężarówki.

 

Tachograf Renault trucks 4

Tachograf Renault Trucks Polska drugiej generacji

Zapytaj o szczegóły wymiany! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.