Aktualności

Renault Trucks Evolution i konkurs WOŚP Truck Driver!

9 WOSP
Renault Trucks udostępniło pojazd T Evolution na konkurs WOŚP Truck Driver w Międzyborzu!

Renault Trucks Evolution i konkurs WOŚP Truck Driver w Międzyborzu!

W miniony weekend odbył się konkurs WOŚP Truck Driver organizowany przez Sztab WOŚP w Międzyborzu! To już jest IV edycja tego wydarzenia zaplanowana w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Po rozwiązaniu testu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, zasad BHP oraz pomocy przedmedycznej, kierowcy rywalizowali na placu manewrowym prowadząc udostępniony przez firmę POLSAD pojazd Renault Trucks T Evolution z wpiętą naczepą firmy Wajnert Meble! 

7 WOSP

 

Test praktyczny polegał na pokonaniu 11 przeszkód, m.in. podjazd przodem ciężarówki, jak najbliżej środka tarczy, przejazd całym zestawem po wąskiej desce, zbijanie pionków przodem i tyłem, czy wycofanie zestawu w taki sposób, aby znalazł się, jak najbliżej ściany. Było wiele emocji oraz cennych nagród! W konkursie wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Pierwszy raz pojawiła się uczestniczka - Justyna Skiba! Najlepszym wynikiem z testu teoretycznego mógł pochwalić się MICHAŁ OLESZKIEWICZ, który ostatecznie uplasował się na III miejscu. Drugie miejsce wywalczył MICHAŁ LECHOWICZ. Jednak to DAWID PĘCZEK okazał się być bezkonkurencyjny! Uzyskał doskonały wynik w teście oraz bezbłędnie przejechał plac manewrowy! 

10 WOSP

 

Gratulujemy uczestnikom! Wszyscy kierowcy pokazali, że bez najmniejszych problemów panują nad pojazdem oraz świetnie radzą sobie z presją czasu! 

Na tym nie koniec! Przekazaliśmy również na aukcję WOŚP trzy modele pojazdów! Dwa z nich: Renault Trucks T High 520 oraz T 460 możecie jeszcze licytować! Wystarczy, że wejdziecie na oficjalny profil aukcji WOŚP na Allegro i wpiszecie nazwę jednego z wyżej wymienionych modeli! 

 

Set canonical URL
Off