Aktualności

Wakacyjna Playlista Renault Trucks Polska!

Wakacyjna Playlista Renault Trucks Polska
Współtworzymy wakacyjną playlistę Renault Trucks Polska dla kierowców! Dodaj swój ulubiony utwór i umil sobie czas w drodze!

Stwórz z nami Wakacyjną Playlistę Renault Trucks Polska!

Mamy dla Was WAKACYJNĄ NIESPODZIANKĘ!

 

Stwórzcie z nami Wakacyjną Playlistę Renault Trucks Polska!

 

Wakacyjna Playlista Renault Trucks Polska 1
 

Oficjalnie witamy najgorętszą porę roku i z tej okazji chcemy stworzyć z Wami playlistę, która będzie umilała Wam czas w te upalne dni! 

Wpisujcie w komentarzach na naszych profilach: Facebooku oraz Instagramie utwory, których najchętniej słuchacie w drodze! 

Wybrane propozycje dodamy do playlisty Renault Trucks Polska na platformie SPOTIFY! Wierzymy, że dołączone piosenki umilą Wam czas za kierownicą i ta letnia składanka stanie się jedną z Waszych ulubionych! 

UWAGA! To na pewno nie jest koniec naszej muzycznej przygody!

 

Niech to lato będzie długie, gorące i przyjemne! 

WAKACYJNA PLAYLISTA RENAULT TRUCKS POLSKA!

Poznaj System Audio Focal!

Poznaj korzyści płynące z zastosowania systemu audio FOCAL w gamie T HIGH EVOLUTION!

 

  • Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą FOCAL JMLAB w celu stworzenia doskonale zintegrowanego systemu pokładowego! System ma za zadanie zapewnić kierowcy o wiele bardziej komfortowe doznania słuchowe i dynamiczny dźwięk niż w przypadku konwencjonalnego systemu — zarówno podczas jazdy, jak i na postoju. Dzięki optymalizacji systemu głośników przeprowadzonej we Francji oraz wzmacniaczowi 2 x 110 W, system Focal Inside wyróżnia się wiernie odwzorowanym i naturalnym brzmieniem. Ponadto głośnik niskotonowy o mocy 150 W uwydatnia dźwięki o niskich częstotliwościach w całym wnętrzu pojazdu.  
  • Należy pamiętać, że ten typ głośnika, zanim będzie generował dźwięk o najwyższej jakości, wymaga krótkiego okresu ułożenia (10-20 godzin) przy umiarkowanej głośności.

Zapytaj o system Focal! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off