Aktualności

Współtworzymy playlistę dla kierowców!

Playlista RT S

Stwórz z nami playlistę Renault Trucks Polska!

Ho! Ho! Ho! Mamy dla Was niespodziankę!

Pomóżcie nam stworzyć Świąteczną Playlistę Renault Trucks Polska!

Wpisujcie w komentarzach na naszych profilach: Facebooku oraz Instagramie utwory, których najchętniej słuchacie w drodze!

Wybrane propozycje dodamy do playlisty Renault Trucks Polska! Wierzymy, że dołączone piosenki umilą Wam świąteczny czas i ta składanka będzie jedną z Waszych ulubionych!

UWAGA! To dopiero początek naszej muzycznej przygody!

Playlista dostępna jest na platformie Spotify. LINK:

ŚWIĄTECZNA PLAYLISTA RENAULT TRUCKS

NOWY SYSTEM AUDIO FOCAL

Poznaj korzyści płynące z zastosowania nowego systemu audio FOCAL w gamie T HIGH EVOLUTION!

  • Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą FOCAL JMLAB w celu stworzenia doskonale zintegrowanego systemu pokładowego! System ma za zadanie zapewnić kierowcy o wiele bardziej komfortowe doznania słuchowe i dynamiczny dźwięk niż w przypadku konwencjonalnego systemu — zarówno podczas jazdy, jak i na postoju. Dzięki optymalizacji systemu głośników przeprowadzonej we Francji oraz wzmacniaczowi 2 x 110 W, system Focal Inside wyróżnia się wiernie odwzorowanym i naturalnym dźwiękiem. Ponadto głośnik niskotonowy o mocy 150 W uwydatnia dźwięki o niskich częstotliwościach w całym wnętrzu pojazdu, generując dźwięk o niedoścignionym brzmieniu.
  • Należy pamiętać, że ten typ głośnika, zanim będzie generował dźwięk o najwyższej jakości, wymaga krótkiego okresu ułożenia (10-20 godzin) przy umiarkowanej głośności.
Set canonical URL
Off