COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Optifuel Solutions

Optifuel Solutions

Bezpieczeństwo, trwałość...

Wydajność transportu trwałość pojazdów

Dzięki systemowi Optifuel Infomax towarzyszącemu treningowi ekonomicznej jazdy od samego początku jego istnienia, można uzyskać wiele informacji również na temat bezpieczeństwa jazdy oraz dbałości o stan techniczny pojazdu!

System monitoruje częstotliwość aktywacji układów ABS, ASR, ESP, ilość naciśnięć pedału hamulca, sposób korzystania ze zwalniaczy… Odnotuje każde zdarzenie polegające na wystąpieniu ostrzeżenia z żółtą lub czerwoną kontrolką na tablicy rodzielczej. W ten sposób można dowiedzieć się, czy pojazd jest prowadzony bezpiecznie oraz czy osoba za niego odpowiedzialna w porę i odpowiednio reaguje na wszelkie kwestie obsługowo – techniczne.