COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Optifuel Solutions

Optifuel Solutions

Optifuel w Polsce

Optifuel w Polsce

Renault Trucks Polska może pochwalić się bardzo długą tradycją prowadzenia szkoleń z zakresu jazdy racjonalnej samochodem ciężarowym.

Wszystko rozpoczęło się w 1999 roku i od razu spotkało się z dużym (i stale rosnącym) zainteresowaniem ze strony użytkowników ciężarówek Renault Trucks.

Od samego początku, szkolenia Renault Trucks wspomagane są przez narzędzia monitorujące Optifuel Solutions - Infomax, dzięki czemu możemy poznać  i zweryfikować styl jazdy kierowcy. Na bazie raportów z systemu Informax nasi instruktorzy Szkoły Ekonomicznej Jazdy mogą dostosować program szkolenia do indywidualnych potrzeb kierowcy i skupić się na elementach wymagających poprawy.  Wyniki uzyskane po szkoleniach to realne oszczędności dla przedsiębiorcy.  System Optifuel Infomax (wprowadzony w 1996 roku) jest stale rozwijany i dostosowywany do współczesnych potrzeb firm transportowych.