COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Z Tobą

Optimum Magazine

RENAULT TRUCKS T HIGH 1894 EDITION

OD REDAKCJI

125 LAT DOŚWIADCZENIA

Witamy w najnowszym wydaniu magazynu Optimum! Po raz kolejny oferujemy Państwu możliwość odbycia wspólnej podróży. Tym razem zatrzymamy się w Bahrajnie, gdzie spotkamy się z klientami, którzy mieli możliwość przetestowania naszych pojazdów w warunkach rzeczywistych podczas wydarzenia Xperience Days. Spotkamy się również z zespołem, który zaprojektował nowy pojazd Renault Trucks T HIGH 1894 LIMITED EDITION, aby uczcić 125-lecie sukcesu naszej firmy. Następnie odwiedzimy Ugandę i poznamy opinie dwóch naszych klientów, którzy używają naszych pojazdów do codziennej pracy.
To nowe wydanie daje nam również możliwość spojrzenia na model Renault Trucks Master Red EDITION oczami kierownika firmy dostawczej, który ujrzał go po raz pierwszy.
Uwagę poświęcimy również naszej Fabryce Samochodów Używanych przy okazji zakupu pojazdu Renault Trucks T P-Road. Porozmawiamy z młodym kierowcą i właścicielem który zmienił swój model biznesowy i eksploatuje używany pojazd do swojej pracy.
Wreszcie przeczytają Państwo o zobowiązaniach i inicjatywach, które podejmujemy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Jak w każdym numerze, magazyn Optimum pozwala spojrzeć.

Życzymy miłej lektury!

Bruno Blin 
Prezes Renault Trucks