Informacja Prasowa

Nowe Centrum Serwisowe TT-Truck otwarte!

centrum serwisowe tt truck białystok
Nowe Centrum Serwisowe TT-Truck o powierzchni 3565 m2 w Białymstoku już otwarte!

Centrum Serwisowe TT-Truck w Białymstoku otwarte!

centrum serwisowe tt truck białystok 1

Na zdjęciu od lewej strony: Valery Muyard – Dyrektor Zarządzający Renault Trucks, Małgorzata Kulis – Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska, Wojciech Żołądek - Prezes Zarządu TT-Thermo King, Dariusz Ostaszewski - Prezes Zarządu TT-TRUCK, Francesco Petrozziello - Manager ds. rozwoju sieci dealerskiej Thermo King

Nowo otwarty obiekt to miejsce pełne przemyślanych rozwiązań - zaczynając od parkingu, na którym można łatwo manewrować zestawem, aż po panele fotowoltaiczne na dachu, które zapewniają zasilanie energią słoneczną. Warto podkreślić, że sam dojazd do Centrum Serwisowego w Białymstoku jest wygodny i bezkolizyjny, a położenie przy trasie S8 Węzeł Porosły korzystne ze względu na bliskość miasta. 

centrum serwisowe tt truck białystok 3

 

Na Klientów czeka tutaj 20 stanowisk naprawczych, doświadczona i kompetentna kadra doradców i mechaników. To tutaj montowane i serwisowane są agregaty chłodnicze marek THERMO KING i FRIGOBLOCK. Magazyn części oraz warsztat są profesjonalnie wyposażone, a sama naprawa trwa krócej dzięki większej przepustowości serwisu, co znacząco skraca czas oczekiwania kierowcy. Przygotowane są także dwa pojazdy do świadczenia usług mobilnych.

centrum serwisowe tt truck białystok 6

 

centrum serwisowe tt truck białystok 10

 

TT-TRUCK posiada stanowisko diagnostyczne, 3 kanały naprawcze i centralną magistralę dystrybucji olejów, jesteśmy również przygotowani na ładowanie pojazdów elektrycznych. Znajdują się tu stanowiska dedykowane do: przeglądów przedsprzedażowych nowych pojazdów; do diagnostyki komputerowej; a także do wykonywania przeglądów okresowych pojazdów zasilanych LNG/CNG, oraz do naprawy pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Na wyposażeniu warsztatu znajduje się m.in. suwnica jezdna oraz podnośniki kolumnowe. Centrum serwisowe posiada duży plac manewrowy i magazyn części zamiennych, a nad wszystkim czuwa doświadczona kadra mechaników oraz doradców. 

centrum serwisowe tt truck białystok 8

 

centrum serwisowe tt truck białystok 2

 

centrum serwisowe tt truck białystok 4

 

Zadbano również o najwyższy komfort Klientów. W obiekcie znajduje się przestronna poczekalnia dla kierowców z bogato wyposażonym zapleczem socjalnym.

centrum serwisowe tt truck białystok 5

 

Set canonical URL
Off