Informacja Prasowa

Nowy serwis Nijhof-Wassink w Tarnowie Podgórnym!

Serwis samochodow ciezarowych w Tarnowie Podgornym 11
W czerwcu w Tarnowie Podgórnym został otworzony nowy serwis samochodów ciężarowych autoryzowanego dealera Renault Trucks - Nijhof-Wassink!

Nowy serwis samochodów ciężarowych Nijhof-Wassink w Tarnowie Podgórnym!

Z radością informujemy, że 23 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego serwisu samochodów ciężarowych autoryzowanego dealera Renault Trucks Nijhof-Wassink w Tarnowie Podgórnym! 

 

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym 4

 

Wydarzenie miało miejsce w serwisie, gdzie ten na czas imprezy zamienił się w salę bankietową, mieszcząc 450 zaproszonych gości!  

Nijhof-Wassink jest też firmą transportową i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nieplanowany przestój pojazdu oznacza bezpośrednie straty finansowe Klienta oraz może negatywnie wpłynąć na jego relacje z kontrahentami. Stąd również tak ważna jest dostępność serwisu i właśnie dlatego została podjęta decyzja o jego modernizacji w Tarnowie Podgórnym.  

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym 6

 

W aktualnie zmodernizowanym budynku podwojeniu uległa liczba miejsc warsztatowych, a tym samym również liczba osób w zespole, który liczy na ten moment 35 wykwalifikowanych mechaników. Dodatkowo zwiększyła się powierzchnia magazynu części zamiennych, powstała też nowa strefa odpoczynku dla Kierowców. Jednocześnie budynek posiada wygodne przestrzenie do spotkań z Klientami, sale szkoleniowe oraz show-room. Cały obiekt zyskał nowy wygląd, zgodny z obowiązującymi standardami i duchem czasu.  

Serwis samochodow ciezarowych w Tarnowie Podgornym3

 

Jak powiedział Grzegorz Pudło, Dyrektor Obsługi Posprzedażnej Nijhof-Wassink „Budynek, to jednak tylko część inwestycji, najważniejszym jej elementem są pracownicy, których zatrudniamy i szkolimy z wyprzedzeniem, tak aby serwis mógł od razu wejść na wyższy poziom obsługi”, wspominając dodatkowo, że „Najważniejszym efektem rozbudowy jest poprawa dostępności i szybkości serwisu dla naszych Klientów. Zainwestowaliśmy również w dział napraw powypadkowych, a nowa supernowoczesna komora lakiernicza oraz wzmocniony stan osobowy zespołu, przełoży się także na skrócenie procesu tych napraw”

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym 3

 

Serwis samochodów ciężarowych w Tarnowie Podgórnym jest też przygotowany do obsługi pojazdów gazowych LNG i CNG. Nie zapomniano również o strukturze do ładowania aut elektrycznych.  

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym 2

 

W oficjalnym przemówieniu podczas otwarcia serwisu, Valery Muyard, Dyrektor Zarządzający Renault Trucks Polska podziękował Zarządowi i całemu zespołowi Nijhof-Wassink za zaangażowanie i tę wspaniałą inwestycję, jednocześnie podkreślając, że "Otwarcie tego nowoczesnego serwisu, to kamień milowy we współpracy Nijhof-Wassink z marką Renault Trucks Polska. Długoterminowa wizja, profesjonalizm, podejście zorientowane na Klienta i świetna / bezproblemowa współpraca, to wartości Renault Trucks, a Nijhof-Wassink w pełni je reprezentuje.” . Prezes Renault Trucks Polska dodał również, że produkty Renault Trucks cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a usługi świadczone przez organizację oceniane są coraz wyżej przez Klientów. Takie postrzeganie marki możliwe jest tylko dzięki intensywnej pracy naszych partnerów, takich jak Nijhof-Wassink!

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym 1

 

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym 5

 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
I agree to receive news and information about Renault Trucks products and events. I will be able to stop these communications in every email I receive.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off