Informacja Prasowa

Serwis Renault Trucks Polsad Jacek Korczak o. Kutno zdobył zaszczytny tytuł Dealer of the Year 2023!

#JoinTheGoodMove

Nagoda-Dealer-of-the-Year-2023
Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Polsad Jacek Korczak oddział Kutno

Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Polsad Jacek Korczak oddział Kutno

Polsad Kutno, to siedziba główna firmy, a zarazem największy i najdłużej działający serwis w sieci Polsad. Firma w tym roku obchodzi swoje 35-lecie działalności, a od 26 lat należy do rodziny Renault Trucks. Doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat współpracy pozwoliło uplasować się w czołówce najlepszych serwisów Renault Trucks w Polsce i zdobyć ten zaszczytny tytuł. Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze takie wyróżnienie dla Polsad Jacek Korczak o. Kutno, które we wcześniejszych latach było nim nagrodzone trzy lata z rzędu. Polsad posiada cztery serwisy w sieci Renault Trucks: w Kutnie, Rzgowie (Łódź), Starym Mieście (Konin), Fabianów (Kalisz).

Dealer-of-the-Year-2023-Renault-Trucks-Wrocław-2

 

Tytuł Renault Trucks Dealer of the Year przyznawany jest od 11 lat i biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą, a kolejnymi miejscami są niewielkie.  W tegorocznej edycji wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda ma na celu wyróżnienie serwisu, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2023. Kryteria do przyznania nagrody obejmowały całe spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks, a były to m.in.: penetracja w sprzedaży kontraktów serwisowych dla pojazdów nowych i używanych, skuteczność działania w ramach Renault Trucks 24/7, spełnienie kryteriów jakościowych i ilościowych oraz jakość obsługi i satysfakcja klienta.

Na podstawie powyższych kryteriów tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2023” zdobył serwis POLSAD Jacek Korczak o. Kutno! Nagrodę z rąk: Janusza Buławy, Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej, Marcina Majaka, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Nowych oraz Jacka Kurzawy, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Używanych, odebrał Jacek Korczak, właściciel firmy Polsad, podkreślając, że jest to nagroda całego zespołu. „Zdobycie tytułu w tym roku, utwierdza nas w przekonaniu, iż droga rozwoju którą obraliśmy jest słuszna. Cieszymy się, że Renault Trucks Polska również to dostrzegła i uhonorowała nasz wysiłek i wkład w propagowanie marki na lokalnym rynku. To dla nas wielkie i jednocześnie motywujące wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy.” – wspomniał Jacek Korczak. 

Dealer-of-the-Year-2023-Renault-Trucks-Wrocław-1

 

Dzięki takim serwisom, jak Polsad Kutno pojazdy mogą sprawnie spełniać swoje zadania transportowe, a ich właściciele ze spokojem zająć się działalnością transportową. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Renault Trucks Dealer of The Year 2023.

Tytuł Dealer of the Year to nie była jedyna nagroda przekazana podczas wieczoru. Poniżej przedstawiamy pozostałe kategorie wraz ze zwycięzcami!

 

  •  Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych w 2023 roku – Eurocomplex
Eurocomplex---Najlepszy-partner-biznesowy-w-sprzedaży-pojazdów-nowych-w-2023-roku

 

  •  Najlepsza współpraca z Renault Trucks Financial Services w 2023 roku – Eurocomplex Rzeszów
Eurocomplex-Rzeszów---Najlepsza-współpraca-z-RTFS-w-2023-roku

 

  • Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2023 roku – Tandem Trucks Katowice
Tandem-Trucks-Katowice---Najskuteczniejszy-serwis-247-w-2023-roku

 

  •  Najwyższa efektywność w sprzedaży kontraktów serwisowych w 2023 roku – Intruck Radom
Intruck-Radom---Najwyższa-efektywność-w-sprzedaży-kontraktów-serwisowych-w-2023-roku

 

  • ​​​​​​Największa sprzedaż pojazdów używanych w 2023 roku – Tandem Trucks
Tandem-Trucks---Największa-sprzedaż-pojazdów-używanych-w-2023-roku

 

  • Najlepszy Partner Biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych w 2023 roku – Tandem Trucks
Tandem-Trucks---Najlepszy-partner-biznesowy-w-sprzedaży-pojazdów-używanych-w-2023-roku

 

 

Informacje dodatkowe o Polsad Kutno:

Oddział Polsad Kutno

ul. Holenderska 14

99-300 Kutno

Godziny pracy serwisu:

od poniedziałek do piątku: 7:00-21:00

sobota 7:00-12:00

 

O Renault Trucks 

Renault Trucks, francuski producent samochodów ciężarowych, od 1894 r. dostarcza przewoźnikom drogowym zrównoważone rozwiązania w zakresie mobilności, od lekkich pojazdów użytkowych po ciągniki siodłowe. Zaangażowane w transformację energetyczną Renault Trucks oferuje pojazdy o kontrolowanym zużyciu paliwa oraz pełną gamę w 100% elektrycznych ciężarówek o wydłużonym okresie eksploatacji dzięki podejściu cyrkulacyjnemu. Renault Trucks jest częścią Grupy Volvo, jednego z wiodących na świecie producentów samochodów ciężarowych, autokarów i autobusów, maszyn budowlanych oraz silników przemysłowych i morskich. Grupa zapewnia również kompleksowe rozwiązania finansowe i serwisowe.

Kluczowe dane liczbowe:

9 400 pracowników na całym świecie

4 zakłady produkcyjne we Francji

1 500 punktów sprzedaży i serwisowania

70 000 pojazdów sprzedanych w 2023 r.  

 

Set canonical URL
Off