CZYSTY ZYSK DZIĘKI RENAULT D WIDE CNG

Zmniejszenie emisji CO2 jest priorytetem w walce ze zmianami klimatycznymi. Środki transportu na przestrrzeni lat ewoluują tak aby zapewnić jak najwyższą możliwą ochronę środowiska .
Renault Trucks posiadając bogate doświadczenie w produkcji samochodów napędzanych paliwami alternatywnymi przedstawia ofertę na pojazd stworzony do potrzeb branży dystrybucyjnej - Renault Trucks D WIDE - napędzany sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

CZYSTY ZYSK

Gaz ziemny CNG to paliwo, w połączeniu z dojrzałą technologią silnikową, zapewnia niską emisję zanieczyszczeń. Spaliny są niemal całkowicie wolne od cząstek stałych, dymu i zapachu. Co więcej w warunkach eksploatacji miejskiej pojazd gazowy zapewnia zasięg porównywalny z pojazdem napędzanym silnikiem wysokoprężnym. Rozstaw osi 3,5 m dla podwozia 6x2 umożliwia tworzenie kompaktowych pojazdów. Zbiórka odpadów, transport chłodniczy czy skrzyniowy - pojazd Renault Trucks D WIDE CNG sprawdzi się w każdym z tych rodzajów transportu.

EMISJA CO2 OGRANICZONA AŻ O 70%

 


TECHNOLOGIE CNG

tankowanie przebiega tak samo szybko jak tankowanie oleju napędowego.


ŁATWA EKSPLOATACJA

silnik bez filtra DPF, bez AdBlue. Dostępny z wysokim momentem obrotowym 1356 NM, moc 320 KM


ZASIĘG DO 800 KM

przystosowany do pracy w warunkach miejskich


POJAZDY KOMUNALNE

specyfikacja pojazdu idealna do zbiórki odpadów


DOSTĘP DO CENTRÓW MIAST OBJĘTYCH OGRANICZENIEM

dostęp do stref ograniczonego ruchu w centrach miast.

KONTRAKTY SERWISOWE START & DRIVE

Umowy w zakresie obsługi i naprawy, dostosowane do prowadzonej działalności umożliwiają pełną kontrolę budżetu i zapewniają maksymalną dyspozycyjność.

RENAULT TRUCKS 24/7

Sieć specjalistów porozumiewających się w 16 językach dostarcza niezbędną pomoc w przypadku awarii, zapewniając obsługę 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

GWARANCJA NA OKRES 2 LAT

Dzięki 2-letniej gwarnacji na części zamienne montowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks, nasi Klienci mogą korzystać z doskonałej ochrony i najlepszegp stosunku jakości do ceny.

RENAULT TRUCKS FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIE

Indywidualne rozwiązania w zakresie finansowania i ubezpieczenia, ułatwiają zakup lub leasing pojazdów

CZĘŚCI ZAMIENNE

Oferta oryginalnych części zamiennych Renault Trucks gwarantuje utrzymanie najlepszych osiągów pojazdów.