POJAZDY UŻYWANE

RENAULT TRUCKS T SELECTION

WŁAŚCIWY WYBÓR DO WYMAGAJĄCYCH ZADAŃ TRANSPORTOWYCH

Logo Renault Trucks Used Trucks

 

PONAD 200 PUNKTÓW KONTROLNYCH

GARANTI
GWARANCJA
NA 2 LATA
LUB 300 000 KM*

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE ZMNIEJSZAJĄCE ZUŻYCIE PALIWA


RENAULT TRUCKS T SELECTION.
NAJLEPSZY UŻYWANY POJAZD CIĘŻAROWY

 

Wybierając pojazd używany z oferty Renault Trucks T Selection, otrzymujesz pojazd z certyfikowaną historią oraz przebiegiem pojazdu, gotowy do pracy od zaraz w Twojej Firmie.


Pojazd został sprawdzony w ponad 200 kontrolach obsługi i przygotowany do pracy przez naszych spejalistów zgodnie z surowymi normami producenta, dotyczącymi zarówno aspektów techniczncyh jak i estetycznych. To gwarancja możliwie najwyższej jakości.


Udzielamy gwarancji na 2 lata lub 300 000 km obejumącą najważniejsze elementy takie jak układ napędowy oraz układ oczyszczania spalin. Robimy to po to byś mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu Twojego biznesu.


Ponadto Renault Trucks T z oferty Selection wyposażony jest w najnowsze systemy zmniejszające zużycie paliwa. Są to m.in: inteligentny tempomat Optivision, automatyczne wyłączanie silnika oraz system telematyczny Optifleet, który pomoże zarządzać Twoją flotą oraz zwróci uwagę na sposób jazdy kierowców.


Oferta Renault Trucks T Selection cechuje się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki temu masz pewność, że możesz w pełni korzystać z pojazdu o pełnym potencjale już od pierwszego kilometra. Twój pojazd będzie obsługiwany w całej sieci seriwoswej Renautl Trucks w Europie oraz będzie objęty usługą pomocy drogowej Renault Trucks 24/7.


Niezawodność, wytrzymałość, solidność, oszczędność to cechy, które charakteryzują pojazdy z oferty Renault Trucks T Selection i sprawiają, że są właściwym wyborem do Twoich codziennych misjii transportowych.

 

 

 

* Na układ napędowy i układ oczyszczania spalin