Rozwiązania transportowe

Bezpieczna poprawa rentowności przewozu cysternami

Dystrybucja

Transport dalekobieżny

5min
Tanker Transport Truck

W Twojej działalności transportowej niezbędne są cysterny, które zoptymalizują ładowność - biorąc pod uwagę, jak ciężki jest samochód ciężarowy i jego wyposażenie. Twoje cysterny mogą być używane do przewozu produktów sypkich i płynnych lub materiałów niebezpiecznych, dlatego wysoki poziom bezpieczeństwa jest niezbędny zarówno dla towaru, jak i kierowców. Renault Trucks pomoże Ci w doborze pojazdów i usług.

Autotransportery: optymalizacja przejazdów dzięki większej ładowności

Niezależnie od tego, czy przewozisz paliwo, produkty płynne lub sypkie, powinieś używać możliwie najlżejszych pojazdów ciężarowych, aby zapewnić dobrą rentowność i zoptymalizować ładowność. Renault Trucks D WIDE (4x2 lub 6x2) lub D 4x2 posiadają bardzo lekkie podwozia i spełniają większość wymagań związanych z transportem cystern - niezależnie od środowiska.

metry To jest promień skrętu gamy D, który został zmniejszony w celu polepszenia manewrowości.
Tanker transporting oil Renault Trucks in Algeria

Jeżeli potrzebujesz większej pojemności,  zaprojektowaliśmy cysternę Renault Trucks T . Jest to pojazd, w którym jak najwięcej elementów jest wykonanych z aluminium, co oznacza, że są one znacznie lżejsze:

  • Felgi
  • Zbiornik paliwa
  • Wspornik przyłączy naczepy za kabiną

Ponadto, cysterna Renault Trucks T jest również dostępna w wersji z niską kabiną, to również ma wpływ na mniejszą wagę przy jednoczesnym zachowaniu komfortu kierowcy.

Cysterny są dostępne również dla modeli Renault Trucks D i Renault Trucks D Wide. Posiadają one aluminiowe felgi, odpowiednie zbiorniki paliwa i wolną prawą stronę na montaż wyposażenia zabudowy.

Krótko mówiąc, cysterny Renault Trucks zostały skonfigurowane tak, aby posiadać wyjątkową ładowność. Większa ładowność oznacza więcej towarów przewożonych podczas każdego przejazdu, a tym samym większą rentowność działalności.

Zapewnienie bezpieczeństwa dla kierowców i towarów

Jeżeli Twoje cysterny przewożą niebezpieczne produkty, to bezpieczeństwo odgrywa ważną rolę w Twojej działalności. Aby zapobiec ryzyku, Renault Trucks Gamy T do współpracy z cysterną może poszczycić się wieloma elementami bezpieczeństwa:

  • Główny wyłącznik akumulatorów, łatwo dostępny z zewnątrz, za kabiną
  • Tłumik płomienia na rurze wydechowej
  • Przygotowanie do montażu tablicy ADR, służącej do wyszczególnienia rodzaju i stopnia zagrożenia przewożonego towaru
  • System kontroli ciśnienia w oponach
  • Fotel z podłużnym zawieszeniem zapobiegającym kołysaniu się

Dodatkowo, Renault Trucks oferuje szkolenia w zakresie efektywnej jazdy dla Twoich kierowców. Kurs ten, prowadzony przez naszych Master Driverów, w ramach programu Optifuel, pozwala Państwu nie tylko  obniżyć koszty paliwa o 15%, ale również działać na rzecz bezpieczeństwa. Poprzez dążenie do stosowania zasad efektywnej jazdy kierowcy nauczą się zmniejszać ryzyko wypadków.

Tanker transport driver driving wearing a yellow jacket for safety
Driver checking a tanker attached to a Renault Trucks tractor

Zarządzaj swoją flotą cystern i optymalizuj dostawy

W świetle życzeń klientów i ograniczeń wynikających z warunków jazdy i bezpieczeństwa w transporcie cystern, nie zawsze łatwo jest zoptymalizować wykorzystanie floty. Dzięki inteligentnemu rozwiązaniu Optifleet, Renault Trucks pomoże Ci zaplanować przejazdy, śledzić pojazdy, będzie informować, czy znajdują się w strefie ADR, a w razie potrzeby, bezpośrednio przydzielić zadanie lub zmienić trasę przejazdu. Ponadto, dzięki Optifleet, uzyskasz dostęp do danych eksploatacyjnych pojazdu (zużycie paliwa, eksploatacja), jak również do całkowitego czasu spędzonego przez kierowców w trasie. Wszystkie te elementy pomogą jak najbardziej opłacalnie zarządzać flotą, aby zabezpieczyć Twoją działalność.

Odkryj nasze rozwiązania Optifleet

Zwiększenie dyspozycyjności pojazdu

W transporcie cysternami nie ma miejsca na nieprzewidziane zdarzenia, zwłaszcza gdy chodzi o produkty niebezpieczne. W Renault Trucks, wykorzystaliśmy tę obserwację jako podstawę do stworzenia naszego rozwiązania Predict - oferty obejmującej nowe i innowacyjne usługi, które pozwalają nam działać w Twoim pojeździe, zanim jeszcze się zepsuje. Jak to działa? Dane  pojazdu są zapisywane na dedykowanej platformie cyfrowej. W zależności od użytkowania i stanu pojazdu, platforma będzie planować działania i informować Twojego doradcę serwisowego, który skontaktuje się z Tobą i ustali termin koniecznych prac obsługowych, w czasie, który Ci najbardziej odpowiada i nie przeszkadza w pracy firmy. Dzięki temu możesz pozostać konkurencyjny i mieć pewność, że Twoje cysterny będą w pełni dyspozycyjne.

Finansowanie pojazdów do transportu cystern

Finansując pojazdy w Renault Trucks, masz pewność, że pracujsze z profesjonalistami, którzy doskonale znają Twoją działalność i jej ograniczenia. Nasze umowy są elastyczne, dostosowują się do Twoich potrzeb, pozwalają utrzymać ładowność i płynność finansową - niezależnie od tego, czy wybierzesz leasing finansowy, czy sprzedaż ratalną.

Skonaktuj się już dziś z naszymi przedstawicielami, aby otrzymać wycenę i więcej szczegółów na temat naszych ofert.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off