Aktualności


15.03.2016

Wielka przeprowadzka

Pojazdy Gamy T z silnikiem 13 litrowym w limitowanej ofercie

Mijają już 3 lata odkąd ostatnie Renault Magnum opuściło bramy fabryki. Niemniej jednak, ten legendarny pojazd ma w dalszym ciągu grono swoich zwolenników. Specjalnie dla nich Renault Trucks w Polsce  przygotowało limitowaną ofertę pojazdów Gamy T z silnikiem 13 litrowym.

Nowa oferta skierowana jest  do tych którzy cenią 13 litrowe silniki za ich elastyczność, niskie spalanie oraz wyjątkową moc.  Stąd też podstawowy model w specjalnej ofercie to T440 z kabiną Sleeper Cab.  Pojazd ten, to doskonale wyważony  balans pomiędzy masą własną, komfortem a niskim spalaniem. Dla tych, którzy nie uznają żadnych kompromisów w ofercie  „Wielka przeprowadzka” oferowany jest T480 z kabiną High Sleeper Cab. Płaska podłoga, obszerne schowki, czy wysokość wnętrza, to wszystko przypomina legendę europejskich dróg Renault Magnum.  Ale już na pierwszy rzut oka wiadomo że mamy do czynienia z zupełni innym, nowym modelem ciężarówki. Renault Trucks T jako pierwszy ciągnik siodłowy na rynku oferuje kabinę o przekroju trapezu. Z przodu 2,3 m szerokości dla mniejszego oporu powietrza, z tyłu 2,5 metra dla większego komfortu kierowcy. Także szyba czołowa, w odróżnieniu do Magnum, jest odchylona od pionu o 12o co podnosi doskonałość aerodynamiczną pojazdu, a przez to obniża spalanie.

Przygotowana w ramach „Wielkiej przeprowadzki” oferta to nie jedynie doskonała ciężarówka ale także towarzyszący jej pakiet wyposażenia i  usług dodatkowych.

Po pierwsze mówimy o wyposażeniu pojazdu, które ma z jednej strony obniżyć koszty eksplantacji (Optiroll,  tempomat elastyczny, pakiet deflektorów) a z drugiej zadbać o komfort kierowcy (radio z bluetooth i MP3, skórzana kierownica czy komfortowy fotel). Po drugie oferta kontraktów Start&Drive Reference  lub Excellence w preferencyjnych cenach. No i po trzecie, pięćdziesiąt pojazdów z oferty objętych jest, bez żadnych dodatkowych opłat, gwarancją Secure Standard na układ napędowy, rozszerzoną na 3 rok eksploatacji pojazdu.

Skontaktuj się z przedstawicielem Renault Trucks aby otrzymać spersonalizowaną ofertę