Gama T

Gama C

W pełni elektryczne samochody ciężarowe Renault Trucks E-TECH gamy T i C

Off
elektryczna ciężarówka Renault Trucks t e-tech 3

Renault Trucks E-Tech T i C dostępne w przedsprzedaży! Zapytaj o ofertę!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Rozwój rynku elektrycznych pojazdów ciężarowych Renault Trucks!

Wprowadzenie przedsprzedaży w pełni elektrycznych samochodów ciężarowych gamy T oraz C stanowi kontynuację rozwoju naszej gamy modelowej w drodze do redukcji wpływu transportu drogowego na środowisko naturalne.

Renault Trucks T oraz C E-Tech otwierają nowe możliwości zastosowania pojazdów elektrycznych w cięższej dystrybucji lokalnej i regionalnej, zastosowaniach komunalnych oraz budownictwie w obszarach zurbanizowanych.

Jeśli jesteś zainteresowany elektrycznymi pojazdami ciężarowymi, wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą!

Poznaj w pełni elektryczne ciągniki siodłowe T E-TECH!

Ciągniki siodłowe Renault Trucks gamy T E-Tech doskonale sprawdzą się w obsłudze tras dystrybucyjnych i międzymiastowych. To ta sama gama T znana i doceniana za ergonomię i komfort prowadzenia przez wielu kierowców użytkujących nasze pojazdy na trasach Europy. W tej wersji możesz liczyć na jeszcze większy komfort dzięki cichemu, elektrycznemu układowi napędowemu. Dystans możliwy do pokonania na pojedynczym ładowaniu wynosi do 300 km. W trakcie około godzinnej przerwy wynikającej wymaganych przepisami pauz lub w trakcie rozładunku przy zastosowaniu ładowarki prądu stałego o dużej mocy (do 250 kW) dostarczysz energii na kolejne 200 km!

elektryczna ciężarówka Renault Trucks t e-tech 4

Poznaj w pełni elektryczne podwozia T E-TECH!

Podwozia elektrycznych samochodów ciężarowych Renault Trucks gamy T E-TECH, pozwalają na zbudowanie specjalistycznych pojazdów dystrybucyjnych jeżdżących solo lub z przyczepą. Dystrybucja miejska, to również transport żywności, który wymaga przewożenia towarów w kontrolowanej temperaturze. Wybierając podwozia gamy T E-Tech jesteś w stanie zbudować pojazd z agregatem chłodniczym podłączonym do akumulatorów trakcyjnych podwozia. Dzięki temu zyskujesz w pełni elektryczny, zeroemisyjny i cichy pojazd dystrybucyjny, a z wykorzystaniem naszych systemów telematycznych będziesz mógł na bieżąco śledzić zużycie energii.

elektryczna ciężarówka Renault Trucks t e-tech 2

Dostosuj gamę C E-TECH do Twojej branży!

Podwozia Renault Trucks gamy C E-Tech to wszechstronna baza pod wiele zastosowań niezbędnych w nowoczesnych i wciąż rozwijających się obszarach zurbanizowanych. W aplikacjach budowlanych gama C E-Tech może przewozić ciężkie materiały lub maszyny nawet do ścisłego centrum miasta i to bez wpływu na lokalną jakość powietrza. Otwarte skrzynie ładunkowe do wielu zastosowań obsłużą dostawy materiałów na plac budowy. Pojazdy wyposażone w zabudowy dedykowane do prac komunalnych zrealizują swoje zadania w porannych lub nocnych godzinach nie zakłócając komfortu życia mieszkańców dzięki wykorzystaniu cichego napędu elektrycznego.

elektryczna ciężarówka Renault Trucks c e-tech 3
km Zasięg pojazdów Renault Trucks T i C E-Tech. Do 500 km przy zaplanowanym jednogodzinnym szybkim ładowaniu prądem stałym (DC 250 kW)

Dostępne możliwości ładowania

ZŁĄCZE TYPE 2 CCS COMBO 2 CCS COMBO 2
PRĄD AC DC DC
MOC ŁADOWANIA 43 kW 40 kW do 250 kW
TYP ŁADOWARKI Pokładowa Zewnętrzna, mobilna Zewnętrzna, stacjonarna

CZAS DO PEŁNEGO ŁADOWANIA

(4 PAKIETY / 6 PAKIETÓW)

6h / 9h 6h / 9h 1h 25 / 2h 05
elektryczna ciężarowka Renault Trucks t e-tech 2

 

Do 500 km przy zaplanowanym jednogodzinnym szybkim ładowaniu prądem stałym (DC 250 kW).

Czynniki wpływające na zasięg elektrycznych ciągników siodłowych

Identycznie, jak w samochodach ciężarowych wyposażonych w silnik spalinowy, zużycie energii w elektrycznych pojazdach zależy od wielu czynników, które następnie wpływają na zasięg. 

czynniki wpływające na zasięg ciężarówki elektrycznej

Dane techniczne elektrycznych samochodów ciężarowych

elektryczna ciężarówka Renault Trucks t e-tech 5
elektryczna ciężarówka Renault Trucks t e-tech 6
elektryczna ciężarówka Renault Trucks c e-tech 2
elektryczna ciężarówka Renault Trucks c e-tech 3

Korzyści płynące z zakupu elektrycznego pojazdu ciężarowego

cisza i komfort ciężarówka elektryczna.png
  • Cisza i komfort za kierownicą - mniejsze zmęczenie kierowców, a co za tym idzie lepsza wydajność pracy i bezpieczeństwo 
dynamika jazdy ciężarówka elektryczna
  • Dynamika jazdy - satysfakcja i duma kierowców, gwarancja radości z jazdy 
monitoring zuzycia energii ciężarówka elektryczna
  • Precyzyjny monitoring zużycia energii i osiągów pojazdu - fabryczna telematyka Optifleet zapewnia monitorowanie poziomu energii, dostępna w cenie na 5 lat!
szybkość ładowania ciężarówka elektryczna
  • Szybkość i łatwość ładowania - zgodność z powszechnie stosowanymi standardami oraz możliwość wykorzystania zwykłego 3-fazowego gniazda siłowego 32A i dostarczonej z pojazdem ładowarki na przewodzie
brak emisji trujacych substancji ciężarówka elektryczna
  • Lokalnie brak emisji spalin - ograniczenie smogu w miastach i innych obszarach o większym zaludnieniu 
wsparcie i doradztwo ciężarówka elektryczna
  • Wsparcie oraz doradztwo zespołu profesjonalistów z Renault Trucks - przez cały okres użytkowania pojazdu! 

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania i wsparcie 360'

W Renault Trucks wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, dlatego nie ograniczamy się tylko do sprzedaży samych pojazdów wraz z nimi oferujemy cały pakiet nowych produktów i usług, od doradztwa w zakresie wymaganej infrastruktury ładowania (audyt obiektu pod kątem zaspokojenia potrzeb eksploatacji floty elektrycznej), poprzez wybranie odpowiedniego produktu lub rozwiązania oferowanego przez jednego z naszych partnerów, między innymi: dostarczenie, instalację i uruchomienie ładowarek, wsparcie w rozbudowie sieci energetycznej, aż po pomoc w użytkowaniu systemu ładowania. Poprzez wsparcie posprzedażowe mamy na myśli nie tylko analizę floty pod kątem jej ekonomicznego użytkowania, ale również ciągły monitoring akumulatorów jak również ich ewentualną naprawę, regenerację lub wymianę w przypadku długiej eksploatacji elektrycznego samochodu ciężarowego.

kompleksowe rozwiązania ciężarówka elektryczna
  • Zrozumienie potrzeb

Poznajemy klienta i jego potrzeby w obszarze dekarbonizacji, zastosowane technologie wykorzystywane w działalności biznesowej. 

 

  • Analiza transportu 

Analizujemy flotę, potrzeby transportowe, trasy, ładunki oraz miejsca i czas postoju, załadunku i rozładunku. Analizujemy obiekt pod kątem przyłącza energetycznego i możliwości.

  • Projekt rozwiązania

Po testach pojazdu przez klienta, w oparciu o pozyskane wcześniej informacje przedstawiamy kompletną ofertę.

 

  • Wdrożenie i eksploatacja

Wdrażamy w życie kompletny pakiet produktów i wspólnie z partnerami nadzorujemy jego działanie. Wszystkie nasze działania realizujemy dzięki doświadczonej i odpowiednio przygotowanej grupie specjalistów pracujących w Renault Trucks oraz u naszych partnerów.

 

Pobierz katalog pojazdów Renault Trucks T i C E-Tech

W pełni elektryczne Renault Trucks E-Tech T i C! Zapytaj o ofertę!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.