COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Optifleet

Bądź online

OPTIFLEET - NARZĘDZIE ONLINE

ZWIĘKSZ RENTOWNOŚĆ FLOTY

Renault Trucks proponuje Optifleet, rozwiązanie zarządzania flotą „klucz w ręku”, aby towarzyszyć Ci każdego dnia i ograniczyć koszty eksploatacji. Jesteś na stałe połączony poprzez portal internetowy www.optifleet.net.

Dzięki nadzorowi pojazdów i kierowców, można kierować działalnością w czasie rzeczywistym i kontrolować główne pozycje kosztów.

Poznaj aplikację Optifleet, mobilną wersję narzędzia do zarządzania flotą Renault Trucks.

Gdziekolwiek jesteś:

  • Możesz szybko sprawdzić sytuację floty, pojazdów i kierowców
  • Zarządzaj nieprzewidzianymi zdarzeniami, błyskawicznie przydzielaj zadania
  • Pozostawaj w kontakcie z kierowcami przez cały okres trwania ich misji
  • Obserwuj wyników kierowców dzięki Eco Score
  • Informuj o możliwościach poprawy techniki jazdy kierowców i trenerów