COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCI PALIWA

Dzięki nowym silnikom oraz ulepszeniom aerodynamicznym Renault Trucks D oraz D WIDE zużywają mniej paliwa.

Zredukuj spalanie paliwa
nawet o 7%Regulowany dEflektor dachowy

Możliwość dostosowania do każdego rodzaju nadwozia dzięki 12 pozycjom.

Silniki Euro 6 step d

O niższym zużyciu paliwa i bardziej przyjazne dla środowiska. Silniki mogą być zasilane XTL (syntetyczny diesel) i biodieselem. Pompa płynu chłodzącego o zmniejszonym przepływie, nowy układ chłodzenia oleju, nowe oprogramowanie silnika, czynią go bardziej ekologicznym dla środowiska i wydajnym dla Twojej Firmy.

Boczne deflektory

Przeprojektowane dla większej oszczędności paliwa

Tempomat adaptacyjny (ACC)*

Automatycznie utrzymuje minimalną odległość za poprzedzającym pojazdem, co zapewnia płynniejszą jazdę, szczególnie przy dużym natężeniu ruchu, ale również zmniejsza zmęczenie kierowcy. Dostępne są 3 rodzaje pracy. Na pokładzie znajdziemy również w standardzie regulator prędkości ASL.
*Opcjonalnie