COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

POJAZDY UŻYWANE

Znajdź używany samochód ciężarowy

Wysokiej jakości używane samochody ciężarowe, dostępne w sieci dealerskiej Renault Trucks. Pojazdy te zostały sprawdzone i przygotowane przez profesjonalistów, co oznacza:

  • Duży wybór pojazdów używanych, odpowiednich dla Twoich potrzeb
  • Pełna przejrzystość, jeżeli chodzi o informacje dotyczące m.in. specyfikacji, stanu i pochodzenia pojazdu
  • Wysoki stopień pewności co do niezawodności, ponieważ każdy pojazd jest poddawany przeglądowi obejmującemu 80 punktów kontrolnych

Jeżeli zależy Ci na najwyższym standardzie, program Selection zapewni dostęp do najlepszych pojazdów używanych Renault Trucks. Dowiedz się więcej o ofercie Selection, klikając menu z lewej strony.

Wyszukiwarka Renault Trucks to łatwy i skuteczny sposób na znalezienie wysokiej jakości używanych pojazdów ciężarowych, o dużej lub małej ładowności, a także przyczep, wystawionych na sprzedaż w Twoim kraju.